Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírjak a srácra? Ti mit...

Ráírjak a srácra? Ti mit látnátok a legjobb döntésnek?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egy fiú. A fiút később ismertem meg, de mi hárman nagyon jó bandát alkottunk. A fiúval is nagyon jó barátok lettünk, tényleg szoros lett hármónk kapcsolata, igazi trió voltunk. De a lány sajnos már sokszor dobta a srácot (1 évig jártak, fél évig nem, megint összejöttek fél évre, utána megint szakítottak, most újra össze jöttek 4-5 hónapig, ismét kidobta).

Minden szakításkor ráírtam a fiúra, mert mégis csak barátom, valahogy meg akartam vígasztalni, de most már nem tudom hogy írjak-e neki, nem szeretném felhántorgatni, de mégis tudom hogy szegény nem tudja megbeszélni senkivel.


Mit gondoltok, mit írjak neki? Eddig minden alkalommal kifejeztem a sajnálatom, ment a "majd helyrejönnek a dolgok" duma, de már én is belátom hogy ez náluk nem így működik. Valahogy szeretnék azonban mégis beszélgetni vele. Felhozzam a témát? vagy csak kérdezzem meg hogy van és lepődjek meg, ha esetleg elmeséli hogy már megint elhagyta a lány?

A lányban is nagyon csalódtam most..nagyon sajnálom a srácot. (legjobb barátnők vagyunk).


(ui. nem, nem szeretnék összejönni a fiúval, csak barátok vagyunk!)


2013. nov. 13. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj rá, de hagyd, hogy hozza fel a témát saját magától, ha akarja.

Az optimális középút.

2013. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tök felesleges, ha akarja elmondja, ha nem akkor mit sajnálkozol? :D
2013. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!