Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajlektalan megakart verni a...

Hajlektalan megakart verni a segitsegert cserebe?

Figyelt kérdés
Vittem etelt egy hajlektalannak de nemhogy mekoszontevolna meg megakart verni meg uvoltozott velem hogy menjek a f...ba.Sajat penzem es nergiam ment ra erre teske
2013. nov. 14. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha igaz is a sztorid, akkor miért nem mentél a következőhöz, aki biztos, hogy elfogadta volna.

Lehet részeg volt és azt hitte zaklatod.


Minek vittél pont annak aki elzavart? Kiválasztottad az első utadba kerülőt?

2013. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pizzat szallitok es lattam kocsibol hogy egy kartonpapirral takarozik es fazik.Visszafele voltamolyankedves es vittemneki pizzat meg takarot de cserebe elhajtott...Rosszul esett hogy probalok segiteni es akkor meg en vagyok a rossz
2013. nov. 14. 02:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet.. pl az egoja "nekem ne segítsen senki", vagy tényleg részeg volt, vagy annyi sérelem, támadás érte már, hogy már azokba se bízik akik segíteni akarnak.. ezt csak ő tudhatja.. de örülök, hogy vannak még ilyen emberek mint te :-P
2013. nov. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A hajléktalanok soha nem tudják kivel van dolguk. Legtöbbször inkább zaklatják őket, mintsem segítenek nekik. Ilyen szempontból érthető a viselkedése.

A jó szándék nem mindig jön ki jól.

2013. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem segítek semmi ilyesmi alaknak soha. A pénzed és energiád legközelebb fordítsd magadra, a barátnődre vagy a családodra.
2013. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, g.c.i csövesek....kitalálom,ha alkoholt vittél volna neki,egyből nem hajtana el
2013. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz annyira a saját egóddal, javaslom. Bár megértem ,h fájt neked.

Én a helyedben ott hagytam volna neki a takarót. Ha te is ezt tetted, akkor nincs különösebb okod az aggodalomra.

2013. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!