Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne keszuljek...

Mit tegyek, hogy ne keszuljek ki ilyen dolgoktol?

Figyelt kérdés
Szoval, ha barki/barmi rosszat mond a kulsomre utana napokig rosszul erzem magam... Sok fiunak tetszek, sokan mondjak, hogy szep vagyok, de nem mindenki szerint es tudom, hogy nem is lehetek mindenki szerint szep megse birom elviselni:/ Mit tegyek, hogy ez ne igy legyen? Esetleg, hogy lehetnek szebb?
2013. nov. 16. 21:24
 1/3 A kérdező kommentje:
De pl. Van egy csaj az osztalyba minden pasi odavan erte meg olyan nepszeru es nem tudom, hogy csinaljaert szerintem nem szep, allandoan elkenodott sminkkel jar suliba, izlestelenul oltozik meg ilyenek
2013. nov. 16. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert a szépség relatív.Azért, mert neked nem tetszik, attól még egy seregnyi fiúnak igen.


Egyébként nem tudom, hogy ez hogyan okozhat neked problémát.Jobb, ha minél hamarabb elfogadod, hogy mindenkinek soha nem leszel szép.

Egyszerűen ne csinálj belőle problémát.

2013. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ritka nárcisztikus vagy.

ez rém ellenszenves egy tulajdonság.

főleg ha a nárcisztikus kapcsolódik az irigységgel.

remélem nem vagy több 12 évesnél.


amúgy a sport által válhatsz jó csajból verhetetlen bombázóvá.

igazi férfi álom teste a fitnesz modelleknek van.

nézz utána a sportágnak,ha kérdésed van ezzel kapcsoltban kérdezhetsz.

2013. nov. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!