Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Népírtás? Ez komoly? (cikk)...

Népírtás? Ez komoly? (cikk) 17 éves, lány vagyok de annyira megijedtem hogy elkezdtem sírni.

Figyelt kérdés

[link]


komolyan ilyen tragikus az emberiség?



2013. nov. 19. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Valóban van alapja, hiszen túlnépesedés fenyeget.

Aztán az, hogy ebből ki mit hisz el maga dolga.

De neked ettől nem kell félni..ezt többnyire Ázsiában meg Afrikában csinálják.

2013. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Véres Gyémánt című film

A szomorú valóság arról, hogy a Gyógyszeripar Afrikát használja kísérleti nyúlnak..

2013. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Marhaság.

Ne ülj fle mindeféle mendemondának. Összeesküvéselméleteknek hívják ezeket hivatalosan, kitalált dolgok, amikkel riogtaják az arra fogékonyakat.

2013. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Felesleges,éld csak az életed tovább.
2013. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
A rákot okozó vírusoknál felhúztam a szemöldököm... ne dőlj be az ilyen hülyeségeknek.
2013. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz... Utolsó! Neked nem furcsa egy kicsit hogy a lakosság közel felének (egy kis túlzással) már maga a szaporodás is gondot okoz?! Meddőség, spontán vetélések, nemzésre képtelen férfiak.. Érdekes szerintem. De végül is a nagyhatalmaknak az a jó, ha a legtöbb ember mit sem sejtve éli tovább a kis életét.. Nem feltűnő maga ez a folyamat.. Mégis hatásos. Ezen el kellene gondolkodni. Nem pedig rögtön elkönyvelni egy újabb összeesküvés elméletnek.
2014. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!