Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha valami...

Mit csináltok, ha valami nagyon komoly dolog bánt titeket, de olyasvalami, amiről senki nem tudhat? Kivel beszéltek?

Figyelt kérdés
Ma olyan dolog történt velem, ami nem hagy nyugodni, de erről se családtagoknak, se barátoknak nem mesélhetek. Tele vagyok kétségekkel, szomorú vagyok, legszívesebben ordítoznék, vagy széttörnék valamit. Nem tudom mivel vezessem le a feszültséget. Nem akarom bántani magam, nem magammal van bajom. Persze, ezzel biztos levezetném a feszültséget, de ez a legrosszabb amit tehetnék, úgyhogy ez a lehetőség kizárva. Senkiben nem bízom annyira, hogy elmondjam, a fővárosban pedig kétlem hogy bárhová kiállhatnék és ordítozhatnék, vagy kisikítanám magam... Elég nagy hülyeség, de ehhez van kedvem. Nem tudtok valamit? :\

2013. aug. 21. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki magadból. Vegyél elő egy papírt és írj. Azt nem kell megosztani senkivel, szerintem jobb lesz utána a helyzet.
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kimászok a tetőre és bömböltetem a rockzenét a fülembe.
2013. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LeftBehind ***** válasza:
86%
A GYK pl. tökéletes hely az ilyesmire.
2013. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kiírod egy anonim oldalra, mint pl ez is, vagy mégiscsak beszélsz róla a legeslegjobb barátodnak, aki akár tűzbe menne érted(már ha van ilyen). Magadban tartani az ilyen dolgokat semmiképpen sem tesz jót....
2013. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tökéletes. Megvan mit fogok csinálni. Egy Paulo Coelho könyvben a lány egy hatalmas érzelmi csalódás után kiment egy patakpartra, leírt mindent ami fájt neki, részletesen, aztán az egész történetet bedobta a patakba. Egy idős nő azt mondta neki, a víz majd eloltja azt, amit a tűz írt. Köszönöm az ötleteket!:)
2013. aug. 21. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed az segítene, akkor tedd azt! :)
2013. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Te hülye! Szennyezed a vizet! -_-"
2013. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majdnem minden környezetvédő projektben benne voltam amiről tudtam, szerintem ennyi belefér, pláne hogy a papír gyorsan elbomlik!:)
2013. aug. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!