Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell boldognak lenni?...

Hogyan kell boldognak lenni? Téged mi tesz boldoggá? Hogyan kell lazítani?

Figyelt kérdés
Mitől érzed magad boldognak? Arra gondolok,amikor ilyen kellemes érzés árad szét a testedben és utána is nyugodt vagy a problémák ellenére is. Titeket mi tesz boldoggá?
2013. nov. 19. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A boldogság igazából csak a hozzáálláson múlik. Ahogy írtad is, az a lényeg, hogy a körülmények, problémák ellenére mindig pozitív legyen a hozzáállásod, mindig vidám dolgokra gondolj, mindig a derűsebb oldaláról szemléld a dolgokat. Én például pont tegnap szenvedtem balesetet, amely miatt egy bő hétig ágyhoz leszek kötve előreláthatólag. Mégis boldog vagyok, mert végre van időm pihenni, és senki sem hányhatja a szememre, hogy miért fekszem egész nap. :) Eléggé fáj a sérülésem helye, de nem zavar, boldog vagyok. Én voltaképpen mindig boldog vagyok. :)

Mi tesz boldoggá? Az, hogy jól állok hozzá, mindig mindenben a jót látom meg, és az emberek esetében is arra törekszem, hogy mindig a jót lássam meg mindenkiben.

2013. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én általában megnézek egy nekem tetsző filmet, vagy pörgős/nyugodt zenét hallgatok (attól függ, hogy 'pörgős' boldog akarok lenni, vagy 'nyugodt') esetleg beszélek néhány barátnőmmel facen, és hülyülünk egyet. De osztom az előző véleményét, miszerint vidám gondolatokkal érheted el leginkább a boldogságot. Köszönj meg mindent ami a nap folyamán veed történt (akár egész aprócska dolgokat is pl. hogy akit hívtál azt el is érted, valamit végre be tudtál fejezni stb...) Így előbb utóbb képes leszel pozitívabban gondolkozni.
2013. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!