Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell beszélgetni?

Hogyan kell beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én nem igazán tudok folyékonyan beszélgetni, Tudjátok amikor alig tudtok szóhoz jutni egymástól olyan jól gördül a bezsélgetés. Barátaim sincsenek.
2013. nov. 19. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

próbáljatok közös nevezőt találni

olyan témáról beszéljetek, ami mindkettőtöket érdekel

ne eldöntendő kérdést tegyél neki fel, mert azt letudja egy nemmel vagy igennel és kész

olyat kérdezz, amire hosszasan kell válaszoljon

2013. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudsz példát mondani?
2013. nov. 19. 18:18
 3/5 piriiiiii ***** válasza:

Nem a beszélgetés módja nehéz, hanem a jó beszédtárs megtalálása. Van, akivel egyfolytában beszélnék mindenféle dologról, és be nem áll a szánk, de van, akivel egy séta közben hatalmas, kínos csendek vannak...

De fontos, hogy nézz a szemébe, ha beszélsz valakihez, és hogy megtaláljátok a közös témát.

2013. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szembe nézés miért fontos? Én sose tudok senki szemébe nézni.
2013. nov. 19. 18:22
 5/5 piriiiiii ***** válasza:
Van, hogy nekem is nehezemre esik, mert zavarbajövök, de fontos, hidd el. Ez is egy biztos kapcsolatteremtés. Van egy osztálytársam, aki SOHA, ismétlem, SOHA nem néz a szemembe, amikor hozzám beszél, és bár tudom, hogy nála nem azt jelenti, de olyan érzés, mintha nem volna kedve velem beszélni...
2013. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!