Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért erőltetik? (lent)

Miért erőltetik? (lent)

Figyelt kérdés
Van két barátnőm akikkel nagyon jòban vagyunk.De ha bulizni megyünk akkor mindig mondják hogy igyak meg benne kell hogy legyek mindenben. Az hogy bennelegyek ilyen felelsz vagy merszes dolgokban az nem gond de a piálást mért eröltetik? Ha egyszerüen tudják hogy nemnagyon szeretem a piát..Hiába ellenkezem mindig csak mondják..ha meg végül nemengedem magam megvannak sértődve..Nemértem egyszerűen nemakarok inni hisz nen attol van jò hangulatom...meg sose ittam sokat szeretem tudni hogy hol vagyok és mit csinálok..
2013. nov. 19. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos le akarnak itatni aztán...
2013. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, nekem egy ilyen barátnőm van. Nem érdekel, hogy mit mond, vagy megsértődik-e, csak akkor és annyit iszom, amennyi jól esik. Majd biztos ráunnak egy idő után! Nálatok nem tudom, hogy miért lehet, mert ugye ketten vannak, akik isznak. Nálunk ha ketten vagyunk, akkor értem, hogy neki talán ciki, hogy ő iszik egyedül, én meg nem nagyon.
2013. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy barátnők ezek?

Én tuti nem barátkoznék olyanokkal, akik valamire állandóan rá akarnak venni, amit én nem szeretnék. Akik meg akarnak változtatni bármiben is.

És fordítva sem csinálnám. Eszembe sem jutna egyik barátommal sem erőszakoskodni, rákényszeríteni az akaratomat, és a saját szokásaimat.

2013. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És akkor mi fog történni, ha jól berúgsz az italtól, a két lány segít majd hányni? Vagy felajánlják szervátültetésre neked a májukat, ha a tied már tönkrement?
2013. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!