Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bolondulásig imádom az olaszok...

Bolondulásig imádom az olaszokat, az ételüket, és az országukat is. Ez valami betegség? :D

Figyelt kérdés
van még valaki így??? nem tudom leírni hogy miért, de minden érdekel ami velük kapcsolatos.
2013. nov. 20. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
feltételezem lány vagy és onnan indult az egész, hogy megláttál egy jóképű olasz focistát
2013. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó ember, akik más nemzeteket utánoznak / érdeklődnek a kultúrájuk iránt. Általában a japánokat és az angolokat szokták leginkább így követni. Ez teljesen természetes, mivel se másnak, se magadnak nem ártasz vele. Akkor miért lenne baj?
2013. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

én nem feltétlen utánozni szeretném, hanem csak ámulok, hogy mennyire boldogok, a gondok ellenére is, és hogy mennyire családcentrikusak, vendégszeretőek. persze délen vannak durvább környékek, ahol menet közben is letépik rólad a táskát. de pl róma gyönyörű és az emberek is.. áhh :)

egyébként 22 éves nő vagyok. és nem pont azért érdekelnek mert találtam egy " focistát.:D" persze nagyon helyesek a pasik, de van férjem :)

2013. nov. 20. 13:04
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

nem kötözködésből írtam, de általában innen szokott kezdődni a dolog, hogy meglátnak a lányok egy focistát és annak hatására mélyednek bele az egész ország kultúrájába, főleg a spanyolokéba szoktak, dehát ezzel nincs is semmi baj :D

én Németországgal vagyok így

egyszer kint voltam az oktoberfesten, azóta minden vágyam, hogy megint kijussak :D

2013. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
onnan indult ez az egész, hogy megismerkedtem egy olasz fiúval, még a férjem előtt. 18 voltam, ő akkor 21. éltem is kint kb 4 hónapot, Rómában. nagyon tetszett minden, de ő már gyereket akart én pedig nem éreztem magam késznek rá, így szétmentünk. nem volt vita meg semmi, megbeszéltük, hogy így lesz a legjobb. tehát ha innen nézzük miatta érdekelnek, mert ő keltette fel az érdeklődésemet az egész "olaszság" iránt, ha ő nem lett volna, nem is tudnék kb. semmit olaszo-ról.
2013. nov. 20. 13:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
na hát mondom én hogy mondom :D
2013. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jó de már nem miatta érdekel, hanem mert betekintést nyertem és teljesen külön világ, totál mások az emberek, tisztelettudóbbak, a vérmérsékletük más, de hiába beszélnek alapjáraton is hangosan, meg hiába vezetnek agresszívan, valahogy mások mint mi, olyan nyugodtak mégis, mindezek ellenére, és kedvesek... leírni sem tudom hogy milyenek. mindenesetre lenne mit tanulnunk tőlük.
2013. nov. 20. 13:22
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
hát a magyaroknak alapjáraton is sokat kéne tanulniuk...
2013. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Japánnal vagyok így kb 6 éves korom óta. Sokakkal ellentétben nem az anime fogott meg, hanem maga a nyelv, kultúra.


25/L

2013. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor ez az oldal neked való lesz :)

[link]

Napfényes Itália

2013. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!