Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a páromnak...

Mit vehetnék a páromnak Karácsonyra? Ti mit fogtok?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit vehetnék neki. Sosem említi mi kell neki, de milliomos sem vagyok hogy most egy iPohone-t vegyek neki (ez az egy ami nagyon kellett volna neki). Ötletek ?

Alkoholos italok, dohány termékek és elektromos eszközök kizárva.



2013. nov. 20. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi nem veszünk semmit idén, mert beruházunk egy franciaágyba. ez a "meglepink" :D
2013. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi már évek óta nem veszünk egymásnak semmit. Olyat úgy sem tudok ami kellene neki (3d smart tv), ő sem tudja nekem megvenni amire szügségem van (notebook). Így inkább felesleges porfogókat vagy 40. pár zoknit nem veszek. Meghitten, eggyütt egy különlegesebb vacsorával és egy pohár borral ünnepeljük a karácsonyt.
2013. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zabmester ***** válasza:
Még nem tudom. Hasonlóan vagyok vele, mint az előző válaszoló: olyat úgysem tudok venni, amit tényleg szeretne (méregdrága számítástechnikai kütyük), olyat meg nem akarok, amit aztán betesz a sarokba porosodni. Szerintem veszek neki valami jópofa pólót, mert sokszor mondja, hogy ilyet vagy olyat szívesen hordana, akkor az legalább olyan lesz, ami tetszik neki, és használni is fogja, de ami ilyen hű de nagy vágya, arra most nem telik. Meg igazából nagyobb (mármint fizikailag nagy) dolgot amúgy sem vennék idén, mert nyáron költözünk külföldre, nem szeretném már szaporítani az elvinni való dolgok listáját, meg azokét sem, amiket kénytelenek leszünk itthon hagyni.
2013. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Most estünk át egy komplett hálószoba felújításon és új bútorvásárláson, szóval az lesz az ajándék, hogy ezt végre ki is élvezzük :-D
2013. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és hogy mit fogok? :-) hááááááát..... :-D
2013. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem rég óta vagyunk együtt a párommal,de eléggé nehéz típus. Aminek örülne az az autóalkatrészek,nekem arra pedig nincs fölösleges 100-200ezer forintom. Ezért kitaláltam hogy kap egy olyan párnát amin rajta van a közös képünk,boxer (minden ilyen alkalomra szokott kapni valami fura mintásat) és egy parfümöt. Nem a legdrágább dolgok ezek és biztos hogy használni fogja őket. :)
2013. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bumbi02 ***** válasza:
28%

ENnyit a karácsonyról.. Mindenki SmartTv-ben,meg IPhoneban gondolkozik,és kijelenti hogy nincs rá pénze. És különben is, mi honnan tudhatnánk hogy a párodnak mi lenne tökéletes ajándék? Deannyit megsúgok, hogy az IPhone nem az. Az egy tucat ajándék, amit bárkinek vehetnél. És az, hogy nem tudod te se, hogy mi kell neki.. Az már eléggé ciki. Ha valakinek ajándékot veszünk, akkor annak személyes ajándéknak kell lennie. Anyámnak szülinapjára egy pár napos kikapcsolódást szerveztünk, ahol egyszerre lehetett mind a három fiával, mivel mindannyian külföldön élünk, és évente párszor jutunk haza, az hogy egyszerre legyen mindenki otthon, az pedig még karácsonykor sem jön össze.


Az ajándéknak nem kell feltétlen pénzbe kerülnie, csak olyan legyen, amire emlékezni fog az illető. Persze, ezt nem itt fogod megtalálni, gyakorikérdéseken. Inkább ajánlanám hogy ismerd meg a párodat. Talán ideje lenne.

2013. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, te kinek válaszolgatsz? Csak mert a kérdező értelmesen leírta, hogy a párja pontosan egy iPhonera VÁGYIK, akkor innentől kezdve az már nem egy személytelen dolog, hanem a párja legfőbb vágya. A másik meg, lehet, hogy te olyan gazdag vagy, hogy csak vállat vonnál egy okostelefonra, de az tuti, hogy akár a kérdező párjának, akár bárki másnak akkora meglepetés lenne, amit sosem felejtene el.
2013. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, hogy neked mi a bajod van... ez rejtély. Minden esetre úgy gondolom hogy ez az oldal a segítségadás miatt jött létre nem egymás oltásában (amúgy hidd el nekem ha párom nem lenne olyan nehézfejű már régen tudnám mi kell neki). Ja, és még ehhez hozzáteszem hogy távkapcsolat is, naponta örülök ha beszélek vele egy órácskát (amiben benne van a napja és ennyi).

Azzal a céllal írtam ki a kérdést, hátha valaki tudna valami jópofa dolgot ajánlani, nem egy "iPhone-t vagy egyéb marhadrága cuccot. Kreatív annyira nem vagyok, sajnálom, neten pedig normális dolgokat nem adott ki.



Én meg tudod mit ajánlok neked ? Míg nem tudsz a másikról az égvilágon semmit, addig halgass ! :)

2013. nov. 20. 17:05
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a védőkommentet ! :)

Igazán jólesett kedves utolsó utáni utolsó :D

2013. nov. 20. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!