Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a feleségemnek...

Mit vehetnék a feleségemnek karácsonyra, amivel azt fejezem ki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

És persze ne legyen túl drága, mert sajnos kevés a pénz :-/

Előre is köszönöm a tippeket!


2012. dec. 19. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
A kedvenc virágából egy csokrot,
2012. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyetlen szál vörös rózsa is elég! Mellé téve egy kártya, amire ráírod, hogy szereted.
2012. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi nem ismerjük a feleségedet, te tudhatod, hogy minek örülne.
2012. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs semmi kívánsága :-/ Egy csokor virágnál meg azért többet szeretnék, de fogalmam sincs, hogy mit :(
2012. dec. 19. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj kis kártyákat, amelyek beváltható kívánságokat tartalmaznak: pl. " egy hátmasszázs" vagy "fürdőszoba-takarítás" "kedvenced főzése" stb. Légy kreatív. Ezeket kis lapra csináld, és beválthatja őket bármikor, ha szeretne egyet neked meg kötelességed megcsinálni, ha odaadja a kártyát. Egyébként szerintem nincs az a nő, aki az ékszernek ne örülne. Olyan szép kis ezüst dolgokat lehet kapni már akár 1000 Ft-tól (kis bedugós fülbevaló/medál az, ami olcsóbb), én biztosan nagyon örülnék bármi ilyennek, mert azért mégis különleges, nem meleg zokni pl., sokkal tartósabb dolog, de mégis viszonylag olcsó, és magának lehet, h nem venné meg. Sok sikert :)
2012. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem aranyos lenne egy szív alakú, szétnyitható medál (ez max olyan 2500ft) és bele rakni kettőtök fényképét, vagy belegravírozni, hogy szeretlek. :)
2012. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá?
2012. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magadat add neki-és csinálj egy felejthetetlen estét számára. Ha nincs pénz számtalan módja van annak, hogy kifejezd mit érzel, ami nem kerül pénzbe, nem kreatív hobby(:DD) és mégis felejthetetlen marad számára. Nálunk a családban pl. csak a gyerekeknek van ajándék, felnőtteknek nincs már pár éve:)
2012. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj, csak a virágos megoldást ne :) :) A vörös rózsa akkkkkora közhely, amiről lerí hogy a férfinek kvázi 0 ötlete volt. Pont, mint a plüssállat a gyereknek osztálykarácsonyon, a bögre a kollégának és a tusfürdőcsomag anyósnak. Ezt tükrözi: "Fogalmam sem volt mit adjak ezért nem gondolkodtam egy percet sem".


A hobbijával összefüggő dolog lehet jó, mert egy nő NAGYON értékeli, ha a kedvese tudja és ismeri, mivel szeret foglalatoskodni. Ne feledkezz meg a csomagolásról! Ne egy ajándékzacsiba vágd bele, hanem fordíts figyelmet arra, hogy általa kedvelt színű papírba csomagold saját kezűleg, esetleg a csomagra köthetsz masnival egy rózsát, az kedves lenne viszont :)


Nem az összeg a lényeg, és van a csidi-csudi frázis, miszerint "a kedvesemtől báááárminek örülök", de azért a legjobb mégis az, ha nem a frázist veszed elő, és takarózol vele, hanem VALÓDI ajándékot adsz, aminek örül.

2012. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szál vörös rózsa pedig nagyon is jó,én imádom (bár nem karácsonyra való)


Ezüst fülbevaló,medál,vékonyabb lánc

2012. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!