Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakják most olyan lelkek a...

Szimpor kérdése:

Lakják most olyan lelkek a földet akik voltak indiánok?

Figyelt kérdés
Elolvastam Noel Langley: Edgar Cayce a reinkarnációról című könyvét és felmerült bennem a kérdés, hogy vajon vannak e most olyanok köztünk akik anno indiánként éltek itt? Mert engem nagyon érdekelne az ő akkori szokásaik, gondolataik stb...

#indián #Edgar Cayce #igazlátás
2013. nov. 21. 10:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem! Miért találgat mindenki arról, hogy engem miért foglalkoztat a kérdés? Nem nem gondolom, hogy előző életemben indián lettem volna, illetve fogalmam sincs. És nem azért tettem fel a kérdést, mert vonzódom az indiánokhoz. Ez csak egy kérdés!

Szóval:

Tudunk e olyan beszámolóról, hogy valaki előző életében indián volt és erre emlékszik is, valamilyen módon?

2013. dec. 15. 14:53
 12/13 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én írtam a 10. hozzászólást a kérdésedre.

Most olvastam az erre adott válaszodat. Elnézést kérek Tőled, ha a kérdésemmel, érdeklődésemmel bármifajta sérelmet, hátrányt vagy rossz érzést okoztam Neked, vagy ha esetleg tolakodónak érezted.


Viszonylag hosszan és részletesen szoktam azokra a kérdésekre válaszolni, amik olyan témához kapcsolódnak, ami engem is érdekel, ezért sokat olvastam róla, vagy más, általam hitelesnek tartott forrásból vannak róluk információm, ezért úgy gondolom, hogy tudok valami olyat írni, ami a Kérdező, vagy más számára hasznos lehet.


Ez meglehetősen időigényes, és az eddigi tapasztalatokból azt szűrtem le, hogy időnként érdemes és célszerű tudni, hogy a kedves Kérdezőt milyen szempontból foglalkoztatja a kérdés, mert akkor nagyobb esély van rá, hogy számára releváns dolgokat írok le.


A kérdésemet ezzel a szándékkel tettem fel Neked.


Az, ahogy válaszoltál nekem, végül még annál is sokkal több időt takarított meg nekem, mint eredetileg szerettem volna.


Ha a rövid és lényegre törő választ szeretnél, akkor mindkét kérdésedre igennel tudok felelni.


Én legalábbis több, általam hitelesnek tartott forrásból (pl. évtizedek óta regressziós hipnózist végző pszichiáterek által ír könyvekben) olvastam több ilyen esetről, illetve van egy olyan ismerősöm, aki több alkalommal vett részt reinkarnációs utaztatáson, és sok más tapasztalat mellett – a saját beszámolója szerint - egyszer ő is „átélt” egy ilyen előző élethez kötődő emlékeket, jeleneteket.


Még egyszer elnézést a kérdésemért , és minden jót Neked!


Üdvözlettel: Vera

2013. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia Vera!


Sajnálom, ha az előző posztom kicsit keményebb volt..

Tudnál nekem mondani helyeket ahol olvastál erről? Nadis utazásra gondoltál egyébként?

2013. dec. 16. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!