Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinál egy énekes, ha...

Mit csinál egy énekes, ha tüsszentenie kell vagy rájön a csuklás? És mit csinál egy buszsofőr, ha az országút közepén rájön a hasmenés?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 21:03
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:
20%

Ezen mekkorát röhögtem :D

Hát az énekes ráfaragott, a buszsofőr meg fogja magát, félreáll, kicsapja a vészvillogót, kiszáll, elmegy egy nyugisabb helyre, és elvégzi a dolgát!! :)

2013. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ezeken el szoktam gondolkozni és szerintem nagyon para!Vagy például mit csinál a pénztáros, ha rájön a cifra fos?Nem rohangálhat ki a kasszából 10 percenként.Vagy ott a mozdonyvezető.Igaz, a vonatokon van wc de gondolom, nem mehet ki.
2013. nov. 21. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
a pénztáros mondjuk ha már 2x el kell mennie, akkor szól a főnökének, aki hazaküldi, vagy az orvoshoz és kész. ezzel az erővel bárhol rájöhet az emberre a fosás, akkor mit csinál..:D beteg kérdés:D irigyellek hogy ennyi szabadidőd van hogy ilyeneken gondolkozol.:DD
2013. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 II.Dartheon ***** válasza:
30%

Húúú a mozdonyvezetőnél már gázabb a helyzet.. :D

ha az újfajta vonatot vezeti akk nyugodtan otthagyhatja a vezetőfülkét, megáll a vonat magától.. de ha meg nem, akk először meg kell állni, ami lehet kb fél-1-2 perc is (ami elég sok idő egy olyan helyzetben) :)

2013. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
én énekelek... tüsszentést simán vissza lehet fojtani.. :) ugyanúgy a köhögést is... csuklani még nem csuklottam... az ciki lenne! :)) bár abbahagynám az éneklést és kérnék 5 perc szünetet :D (én megtehetem nem vagyok sztár! :) ) apósom mozdonyvezető volt... megkérdeztem én is tőle... azt mondta rá : "hát az szar ügy" nem részletezte :D
2013. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
A tüsszentést valóban vissza lehet fogni, bár az már problémásabb, ha nem sima tüsszentésről van szó, hanem valamilyen hirtelen jelentkező allergiás reakcióról, amely tüsszentéssorozatokat válthat ki; hasonló helyzet van a csuklással is, amelynek kevés a valószínűsége, hogy a semmiből keletkezik ( egy énekes ne épp éneklés előtt lakomázzon ) , de ha mégis becsúszik, akkor nincs mit tenni, szünetet kell tartani, viszont ez fordulhat elő sűrűn, kivételes pech szükséges az ilyesmihez.
2013. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
* ez nem fordulhat elő sűrűn
2013. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!