Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt Kazincbarcikán?

Mi történt Kazincbarcikán?

Figyelt kérdés

Egy érdekes eset történt ma a 17:30-as miskolci buszon (ami fél hatkor Barcikáról indult).

Szépen ülök nyugodtan a buszon, és egyszer csak azt látom, hogy a Pennyinél (Libalegelő) a parkolóba két rendőr szinte őrültek módjára leparkolt, majd odarohantak a buszhoz, felszálltak, s valakit kerestek. Végül egy fiatalabb kb. 16 éves lányhoz mentek oda, és valamit beszéltek, de azt már nem nagyon nem értettem.

Az ilyen esetek nagyon megtudnak érinteni és általában érdekel a folytatásuk.

Valaki tudja esetleg, hogy mi történt? Ha nagyon személyes akkor inkább privátokat várok, mert ez egy kellemetlen helyzet...


22/L



2013. nov. 5. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Én nem tudom, mert még sose jártam arrafelé.
2013. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Barcikai vagyok,engem is érdekelne!
2013. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Barcikai vagyok, de nem hallottam semmiről, aki tudja, írja már le! Boon.hu-n sincs semmi :/
2013. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
De kis pletykás vagy.Da aranyos is egyben. :)
2013. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is barcikai vagyok, nem hallottam semmit, nem írnak róla sehol, senki :/
2013. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!