Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan álljak bosszút?

Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés

szeretnék valakinek/valakiknek bosszút állni. ne konkrétan véresre gondoljatok xd

nem irom ide mert nem akarom h felismerje az illető a sztorit, akit érdekel és tudd tippet adni az írjon privátban. leírom oda az egész sztorit:) köszönöm



2013. nov. 22. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Ugye tudod, hogy a bosszú csak kicsinyes emberek kedvenc időtöltése?? Sokszor a bosszú visszaüt. Nem lenne jobb ha túl lépnél a sérelmeiden, és emelt fővel hagynád a fenébe az egészet?? A bosszú nagyon rossz tanácsadó..
2013. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha csinos csaj vagy leginkább ugy tudnál bosszut álni, ha velem dugsz egyet kettöt. Na jo, hármat. Irj privit! (Egyéb eset miért érdekelne?)
2013. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
70%

a bosszú édes. de nem hizlal. :D

de ha nem vagytok barátok én inkább elrendezném 4 szem közt.

2013. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ezt már nem lehet figyelmen kívül hagyni. próbáltam de nem megy. jár nekik az a fájdalom amit nekem okoztak
2013. nov. 22. 10:35
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Lépj túl rajtuk és legyen boldog életed. Ez a legjobb bosszú, amit alkalmazhatsz. Minden más hülyeség.
2013. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
A bosszú ritkán üt akkorát, amekkorát a bosszúszomjtól hajtott személy gondol. Általában inkább egy felesleges erőfeszítésről van szó, hibás felfogásról, felesleges személyekre pazarolt időről és egy egekig sértett egóról, amelyet azonban nem úgy lehet helyrehozni, hogy leereszkedünk arra a szintre, amelyen anno az ellenségeink voltak.
2013. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

E hülyeség.Ezért uralkodik néhány gonosz gátlástalan ember a környezetén ,mert mind csak lapít meg mondogatja magának ,hogy okos enged.Közben csak nyel folyton és hagyja magát mert gyáva.

Nem szabad megtorlatlanul hagyni a sérelmeket ,mert ezzel csak biztatjuk az elkövetőt további aljasságra. Had érezze ,hogy lehet ,hogy eddig ő röhögött más kínján de most fordul a kocka.

Okosan kell csinálni ,büntethetőséget kerülve ,mindenre gondolva. Lehet anyagi kár okozás ez a legegyszerűbb ,de lehet ügyes kavarással való beégetés is, ez hatásosabb is.

2013. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%

“uralkodik néhány gonosz gátlástalan ember a környezetén “ – Honnan tudod ? Részletezte ? Nem. Semmilyen információt nem adott arról, hogy ez egy folyamatban lévő állapot lenne és még mindig zaklatásnak lenne kitéve, ezért lehetséges az is, hogy csak egy RÉGI sérelemről van szó, amelyet ő maga nem tudott feldolgozni és ebben az esetben felesleges egyre halmozni az indulatot.


„Nem szabad megtorlatlanul hagyni a sérelmeket ,mert ezzel csak biztatjuk az elkövetőt további aljasságra “ – Mert ha ugyanazon az aljas módon vágunk vissza, akkor nagyon is elvesszük a kedvét az aljasságtól, ez biztos. Gyenge logika -_-

Abból pedig, hogy fordul a kocka, inkább azt kellene levonni, hogy ha egyszer valakinek a hátrányára fordítod a kockát, akkor a későbbiekben a te hátrányodra is fordulhat az a bizonyos kocka, csak lehet hogy ekkor már egy sokkal fatálisabb végkimenetellel.

Nem érdemes mindenkivel ujjat húzni, mert a kis hal soha nem kapja be a nagy halat, csak egy élettipp ;).

2013. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Akkor te dobj vissza kenyérrel majd még többen dobálnak kővel hogy jóllakjanak.Én meg azt vallom ,hogy óvakodj a türelmes ember bosszújától. Engem is lehet piszkálni sokáig és kárt okozni nekem,de utána lehet 3 év múlva revansot veszek amikor nem számít rá az illető . A kis hal meg relatív dolog lásd piranják :D Nem hagyok szándékos komoly sérelmet megtorlatlanul ,nem tudnék utána tükörbe nézni mert egy gyáva megalkuvó alak nézne szembe velem. A szégyen meg rosszabb a halálnál szerintem ,úgyhogy nincs vesztenivalóm.
2013. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Nézd, itt nem arról van szó, hogy mivel dobálsz vissza, hanem arról, hogy egyáltalán van-e értelme visszadobni. Te menj a saját fejed után, ha neked az úgy jó, de ha egy hajszálnyit is megértettél volna abból, amit írtam, akkor nem ilyen választ írtál volna vissza. Na mindegy.


„de utána lehet 3 év múlva revansot veszek amikor nem számít rá az illető . “ – És lehet, hogy ő is majd 3 vagy 6 vagy 9 év múlva vesz revansot. Ez egy soha véget nem érő kör, de aki ezt élvezi, hát csinálja, ki akar beleszólni ? Én nem. Saját magamból kiindulva én nem azzal töltöm az időmet, hogy évekig táplálom magamba a bosszú tüzét, hanem inkább azzal, hogy építem a saját életemet és elérem a céljaimat, mert attól nem leszel sikeres vagy értékes, hogy 50 évesen majd arra gondolsz “ Ez az ! Minden sérelmemet megbosszúltam, most már elégedettnek érzem magam. “


De ismétlem, nincs közöm az életedhez, úgyhogy ha te ezt az álláspontot vallod ( vélhetően a kérdezővel együtt ), akkor sok sikert ezzel, én másfelől megtanultam azt, hogy “ A legjobb bosszú egy sikeres élet “ , ahogyan egy amerikai mondás is tartja.

2013. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!