Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan álljak bosszút a nőn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút a nőn? A tőlem jóval fiatalabb kolléganőm elcsábította férjem, aki kapuzárási pánikoló fülig szerelmes kamasz fiut játszik 48 évesen?

Figyelt kérdés
Ráadásul a csajról tudom, hogy sikkaszt a cégnél, de nem tudom bebizonyítani sehogy sem, mert a nő a felettesem, s ki akar csinálni. Nincs ellene bizonyítékom. Közben látom a csajon, hogy igaziból mélyen szerelmes az én páromba!!! Őrjítő. Mit csináljak? Hogy tudnám megbüntetni jól?
2013. nov. 15. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább arra keresd a választ, hogy miért jutott idáig a kapcsolatotok és ha erre meg van a válasz akkor lépj tovább és építsd az életed amit nem a bosszú vezérel.
2013. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De tönkre tesz a munkahelyemen, azonkívül, h elvette a szerelmem!!!
2013. nov. 15. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy igaz, tökéletesen működő kapcsolatból a világ legcsodálatosabb nője sem tudna "kicsábítani" egyetlen férfit sem.
2013. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne állj boszzút a csajon! Ha a férjed ilyen fszpék akkor ez van, nincs mit tenni. Nem a csaj a hibás, hanem a férjed. Ha kemény csávó lenne a férjed, nem hagyná magát. Őt csak megtudod büntetni akkor...
2013. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is bosszút akarnék a te helyedben. Buktasd le a nőt. Hajrá.
2013. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha bosszút akarsz forralni ellene, akkor lesüllyedsz ő az szintjére. No meg, kettőn áll a vásár. A férjed is ludas a dologban, nem lehet mindent a kapuzárási pánikra fogni. Az lenne a leghelyesebb és hosszútávon számodra is a legjobb, ha továbblépnél te is. Csak magadból csinálsz hülyét előttük, ha próbálkozol keresztbe tenni nekik. Ha ez kell nekik, akkor legyenek boldogok, és te is próbálj meg új életet kezdeni. Ha meg a munkahelyeden sem tudsz együtt dolgozni vele, és ha jól értem, ő van magasabb pozícióban, akkor lehet nem ártana másik munkahely után nézni. Szóval teljesen új életet kezdeni és nem ezen rágódni. Ezt most jóindulatból mondom, mert az ember lelkét nagyon meg tudja mérgezni, ha nem lép tovább időben!
2013. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lecseréltek. Ebben te IS vastagon benne vagy. Fogadd el a tudatot.
2013. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A bosszú lényege, hogy megtalált azt az egy érzékeny pontot, amit ha akár egy picit is megütsz (nem feltétlenül fizikai értelemben véve), az illető összeroskad, mint egy kártyavár.


De én inkább azt ajánlom, hogy szedd rendbe az életed, találd meg a hibáid és lépj tovább. Ha rendben lett volna a kapcsolatotok, a férjed nem keresett volna máshol vigaszt, ez pedig valószínűleg a Te hibád is.

2013. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vajon mit szólna a férjecskéd, ha más jönne érte meló után? Megnézném az arcát. Nagyobb cégeknél van olyan compliance részleg, ahol be lehet jelenteni a visszaéléseket és nem adják ki a a nevedet, de kivizsgálják a kérdést. Kockázat persze, ha egyből rád gondolnak majd és veszélybe kerülhet a munkád. Inkább a munkahelyen kívül kellene fogást találni rajta.
2013. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha bosszút akarsz forralni ellene, akkor lesüllyedsz ő az szintjére. No meg, kettőn áll a vásár. A férjed is ludas a dologban, nem lehet mindent a kapuzárási pánikra fogni. Az lenne a leghelyesebb és hosszútávon számodra is a legjobb, ha továbblépnél te is. Csak magadból csinálsz hülyét előttük, ha próbálkozol keresztbe tenni nekik. Ha ez kell nekik, akkor legyenek boldogok, és te is próbálj meg új életet kezdeni. Ha meg a munkahelyeden sem tudsz együtt dolgozni vele, és ha jól értem, ő van magasabb pozícióban, akkor lehet nem ártana másik munkahely után nézni. Szóval teljesen új életet kezdeni és nem ezen rágódni. Ezt most jóindulatból mondom, mert az ember lelkét nagyon meg tudja mérgezni, ha nem lép tovább időben!


Azt gondolom az ember azért mert bosszút áll nem esik le a szintjére a másiknak hisz 1 nem ő kezdte 2 képtelenség összehasonlítani hisz akkor lenne igazából a szintjén ha alapjáraton tette volna ugyan azt amit a másik vele. Az az ember akinek tönkre teszik az életét és bosszút áll érte (még ha tönkre is teszi ő is a másikat) nem ugyan az az ember aki tönkre tette az életét.


Én amit viszont nem szoktam érteni az maga a bosszú mert ez olyan bonyolult dolog ha bele gondolsz amit elcsesztek már nem lehet vissza csinálni tehát szerintem mérlegelni kell hogy mikor mit éri meg megtenni különben felesleges az egész. Persze ez elég racionális megközelítés. Van aki meg nyugszik hogy az az ember aki rajta keresztül a kárára jutott előre megbünhődik. De ennek nem értem mi a jelentősége talán annyi hogy él bennünk egy igény hogy a dolgok igazságosak legyenek így ha tudjuk hogy a világ hazugságra épít az eleve zavar minket. Az életünk akkor lehet jobb ha a világ is előre halad de ha a hazugságok kilazítják a tényekkel a kapcsolat akkor a dolgok előbb utóbb roszra fordulnak a természet egyensujra törekszik!

2015. ápr. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!