Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatok olyanokról...

Mi a tapasztalatok olyanokról akik gyermekotthonban élnek/éltek (pl. mert árvák)? Tényleg visszahúzódóbbak, később lesz az első kapcsolatuk (akár első csók), talpraesettebbek? Vagy pont fordítva?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 16:32
 1/6 anonim válasza:
9%
Őszintén?Többnyire elzüllött,semmire kellő emberek.Akikből semmi nem lesz,csak az országot terhelik.Ha rajtam múlna:-Az összes "árva",intézetes semmire kellő féreg,ha az iskolában nem teljesíti mondjuk a 3.5 feletti átlagot,nem érdemes,hogy éljen. :)
2013. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat alapján mondom, hogy talpraesettebbek
2013. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es: ehhez gratulálok...megnézném belőlled milenne ha azt kellene át élned amit sokaknak közülük, bár a hozzászólásod alapján semmivel nem vagy jobb sőt...
2013. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem van egy ismerősöm aki árva és nevelőotthonban volt. Belőle tényleg jó ember lett! Egyébként önkénteskedni szeretnék ott.
2013. nov. 22. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy fiú osztálytársam, aki nevelőotthonból került ki, jó tanuló volt és sokkal közvetlenebb az átlagnál, elég talpra esett. Meg egy időben leveleztem egy lánnyal, aki szintén árva volt, tőlük tudom miken mennek keresztül az otthonokban vagy ha később nevelőszülőkhöz kerültek is voltak érdekes tapasztalataik. Amit kedves 1eske írt nagyon felháborít, ezeknek a gyerekeknek soha nem volt olyan biztos hátterük, mint azoknak akik családban nőnek fel, sokkal nehezebb nekik. "férgek" meg nincs joguk az élethez...hogy lehet valaki ilyen sőtöt szűklátókörű barom?
2013. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1/5: hogy lehetsz ekkora barom... vannak ismijeim nevelőotthonokban éltek, ma már munkájuk, párjuk van!!! Sőt van akinek nemcsak albira hanem saját lakásra is összuejött!!! nem alkoholisták meg drogosok, max néha buliban isznak, cigiznek!! Talpraesettebbek sztem mert magukra és a munkájukra voltak utalva
2013. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!