Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hol volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hol volt az első csók?

Figyelt kérdés
Hol, és hogy ment az első csók?:) Tetszett? Hány éves voltál akkor?:P
2013. nov. 14. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehol :( 19l
2013. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a számon és jól

nemtom de egész kerek

2013. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Elrdőben és 14 éves voltam
2013. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Plázában, 14 évesen. Eleinte fura volt, de tetszett.
2013. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
moziban.
2013. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A fiúnál voltunk, filmet néztünk. Az volt a 2. randink. Kicsit meglepődtem, mert a fiú tapasztalt volt és rögtön nyelves csókkal kezdett. Zavarban voltam, úgy éreztem, nekem nem megy jól ez a csókolózós dolog. De a srác nagyon rendes volt és szívesen "tanítgatott", szóval egész jól belejöttem a végére.

Viszont elég nyálasan csókolt a fiú, ez annyira nem tetszett, de összességében jó emlék. 18 éves voltam.

2013. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14-15 körül voltam és egy buszon "letámadtak".
2013. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk, a nappaliban a kanapén, amikor éppen nem volt ott senki. A srác előtte vagy 3szor megkérdezte, hogy akkor most megcsókolhat e, semmi spontán nem volt benne. 13,5 voltam. Nem tetszett, nagyon béna voltam, de egy idő után belejöttem, meg a sráccal is sokáig voltam együtt, így sokat tudtam "gyakorolni".


Nem gondolok rá vissza boldogan, sajnálom, hogy rá pazaroltam az első csókom.


Viszont az előző barátommal (akivel sajnos szakítottunk) nagyon romantikus volt... Megmondtam neki, hogy milyen szerencse, hogy elhívtam (megkértem hogy várjon velem 2 órát suli után, mert utána edzésem volt). Mondta, hogy milyen szerencse, hogy tudott rám időt szakítani.


Adtam egy puszit az arcára, amire ő egy puszit adott a számra, aztán megcsókolt.


Úgy is, hogy az utolsó héten nem úgy viselkedett, mint kellett volna, boldogan gondolok vissza rá, mint második barátom :)

2013. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Diszkóban. :D

Nem emlékszem, tetszett-e, meg hogy történt. Lekért egy pasi táncolni, aztán lekapott.

18 voltam.

2013. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utcán. elég jó volt:) 15
2013. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!