Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem rendbe a...

Hogyan szedjem rendbe a teljesen tönkrement lecsúszott életem?

Figyelt kérdés

1.)Nem tudom hova tanuljak tovább. Egyébként is nehezen tanulok nincs kedvem és nem megy. Valami biosszal kapcsolatost szeretnék.


2.) nehezen barátkozok, mivel senkit sem érdeklek hiába nyitok az emberek felé nehezen beszélek és úgy érzem senki se kiváncsi rád


3.)testileg se vagyok rendben úgy értem kinézetre nagyon csúnya lány vagyok.. szerencsére viszont egészséges vagyok.. ami jó


4.)nagyon rossz a családom és lelkibeteg lettem orvoshoz járok,mert már nem tudtam a kötelességeim elvégezni,gyógyszert szedek.. :(


5.)tehát hiányzika nyugalom az életemből,röhögnek a suliban rajtam,otthon utálnak..


6.)nem tudom jól beosztani az időmet és ettől si stresszes vagyok szerintem


Viszont,ami jó hogy van 4 éve barátom aki tudom hogy nagyon szeret kitart mellettem ! Van legalább pár ember,akinek valamennyire fontos vagyok még ha annyira nem is szeretnek és jó egészségnek örvendek a pár mentális problémámtól eltekintve. 18/L


2013. nov. 23. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha egyetemre vagy főiskolára akarsz menni, akkor nézd meg az összes szóba jöhető sulit hogy milyen szakok indulnak rajta, majd a legszimpibbet (amire persze akár fel is vennének) válaszd. Én így választottam ki a szakomat, el is végeztem, és meg is szerettem.


2. Nehezen barátkozol, mégis van barátod. Nem ellentmondás ez egy kicsit?:) Egyébként ha csak kiröhögnek a suliban, akkor miért akarnál velük barátkozni?! Örülj, hogy van egy nagyon jó barátod (a szerelmed), az én szerelmem is a legjobb barátom is egyben, hiszen a többi "barátom" szinte mind hanyagol, mióta vele vagyok.


3. Csúnya vagy? Miből gondolod? MÉGIS van barátod, aki gondolom szépnek tart! Nem elég? Esetleg változtass frizurát, sminkelj kicsit, öltözködj divatosabban, stb. Hidd el, senki sem olyan csúnya, mint amilyennek magát gondolja.. És valóban nem mellékes, hogy egészséges vagy! Örülj, hogy tudsz szeretni, ölelni, sétálni, mosolyogni, lélegezni!


4. Sajnos erre nem tudom mit mondjak... miben rosszak? Esetleg ha továbbtanulsz akkor menj koliba, így nem tudnak folyamatosan stresszelni...


5. Ne foglalkozz mással! Foglalkozz azokkal, akik szeretnek! Írtad, hogy van pár ember, akinek fontos vagy, akkor az ő véleményükre adj, ne azokéra akik kiröhögnek! Hidd el sokan irigyelnek, gondolom azért is, mert tartós kapcsolatban élsz, vagy akármiért.


6. Csinálj napirendet magadnak, és próbáld úgy beosztani az idődet. Kelj fel reggel 7-8-kor, egyél ugyanazokban az időpontokban, tanulj ugyanabban az időpontban.. ez végülis csak rajtad múlik! NE HALOGASS!



Remélem összeszeded magad, és teszel valamit magadért. Igazából csak te tudsz segíteni magadon. Együtt érzek veled, mert bizonyos dolgokban hasonlóak vagyunk (azok alapján amit írtál), így tudok valamilyen tanácsot adni..

2013. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!