Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz vagyok és nem egy biztos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok és nem egy biztos párkapcsolatom van, nem tudom hosszú távra szól-e a dolog csak azt h akarom vele. Azt mondja nála már többször elszakadt/lecsúszott az óvszer. Nagyon félek. Felkéne iratnom fogamzásgátlót? 18L

Figyelt kérdés
kifejtve: megéri feliratnom fogamzásgátlüt kár 3 hünapra is ha csak annyi idejig vagyunk együtt? NEM AKAROK TERHES LENNI ÉS NEM BÍZOK AZ ÓVSZERBEN. ÚGY CSINÁLNÁNK H ÓVSZER ^ÉS FOGAMZÁSGÁTLÓ(amiről ő nem tudna)
2013. nov. 16. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha rendesen húzza fel, nem szakad el, csak ezek szerint ő erre sem képes!! :DD

Felesleges ezért fogamzásgátlót íratnod. De a te dolgod. Szedheted akár évekig is, akár szex nélkül is, maximum károd származik belőle (kockázatok, mellékhatások).... A tabi előtt vizsgálat kell, majd a mensi elején kezdheted el szedni, és várnod is kell, mire hat.

2013. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

én most ugyanebben a helyzetben voltam

első párom rutinosan használta az óvszert, a mostani viszont szűz volt

én sosem húztam fel senkinek az óvszert, nem kellett és nem is tudtam neki segíteni

elpocsékoltunk egy csomót de nem akart menni, vagy elszakadt, vagy lejött, vagy meggyűrődött (és több fajtával és mérettel próbálkoztunk de sehogy)

akkor úgy döntöttem, hogy na jó, kipróbálom, nem kockáztatok terhességet, hogy aztán kétségbeesetten rohanni kelljen esemény utániért, nálunk meg szinte sosincs nyitva a nőgyógyászat, akkor meg jól póruljárok és egy abortusz sokkal rosszabb mint a tabletta

elkezdtem szedni, kibírtuk azt az egy hónapot és most minden jó, nekem nem lettek mellékhatások

azt mondom, ha nagyon félsz és a félelmed a terhességtől nagyobb, mint a gyógyszertől, akkor próbáld meg.

de szerintem ha szedsz, ne titkold el előle, én is megbeszéltem. ilyeneket meg szokták egymással beszélni a felek normális esetben.

2013. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amúgy én sem voltam biztos 1 hónap után a folytatásban, de ennyi kockázatot megért,a gyógyszerrel bármikor le lehet állni, viszont egy abortusz megviseli az embert (engem legalábbis nagyon megviselne lelkileg)
2013. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért tudnám díjazni ha a nők nem feküdnének le csak úgy valakivel, mert épp szép a szeme... Főleg hogy ez lesz az első. Rettegsz de szexelni akarsz? Szerinted mégis mi lesz így az első alkalomból?
2013. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Sokat segitetetr en is igy latom
2013. nov. 17. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen kellene.
2022. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!