Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak ezek a hangulatvá...

Miért vannak ezek a hangulatváltozásaim?

Figyelt kérdés

Egyszer nagyon nagyon be tudok pörögni, amikor valami jó dolog miatt nagyon boldog vagyok, de aztán máskor meg, csak ülök, nem csinálok semmit, elnevetgélek... És igazából, nem embertől függ, mert volt olyan, hogy az egyik fiúosztálytársammal elcsacsogtam ( najó én beszéltem, ő hallgatott és röhögött rajtam, de állítólag élvezte, na mindegy.,..:D), de aztán máskor már valahogy még sem ez vagyok. Igazából ha belegondolok mikor vagyok önmagam, akkor talán csak arra tudok gondolni, amikor nevetek, beszélek, jól érzem magamat. Utálom amikor csak ülök, és nem szólok semmit.

Valaki más hasonló helyzetben? Ti ilyen problémákat hogy kezeltek ( ha vannak) ?

Bocsi, hogy furán írtam, de siettem...:)

16/L



2013. nov. 29. 20:28
 1/1 anonim válasza:
Üdv, sorstársam! Én is ilyen vagyok, de nem zavar, mert nem lehet állandóan nálam a szó, nem lehetek mindig én a központban! Ez tök normális, az, hogy néha csendben vagy nem számít hangulat változásnak!
2013. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!