Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több hete fáj a mellem, ebben...

Több hete fáj a mellem, ebben a hónapban még nem jött meg. Pedig már kellett volna, hőhullámaim és hangulatváltozásaim vannak, szúr a hasamba. Ma csináltam egy tesztet és pozitív lett! Szerintetek mennyire lehet hinni ezeknek a teszteknek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratula :) ennel egyertelmubb nem is lehetne :)


Mi lesz most?

2013. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hát ha tényleg ennyire egyértelmű,akkor én vagyok most a világ legboldogabb embere!!!!!!!!!!!! :)
2013. febr. 23. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratula :-) ha 2 rendesen látható csík akkor elhiheted! Jó baba várást
2013. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:))) akkor szuper. En is igy ereztem 23 hettel ezelott.


Elso voltam

2013. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Képzeljétek az a bizonyos 2 csík olyan hamar megjelent hogy én csak pislogtam...de biztos ami biztos alapon elmegyek egy vérvételre,mert nem szeretnék pofára esni!
2013. febr. 23. 19:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked első! :))
2013. febr. 23. 20:03
 7/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
fals pozitív teszt nem nagyon van.. :) ha volt 2. csík akkor van hcg a pisiben, ebben a teszt nem téved. Felesleges a vérvétel, inkább várj 2 hetet onnan hogy meg kellett volna jönnie és akkor menj ultrahangra.
2013. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés köszi.lehet hogy úgy lesz ahogy írtad! :)
2013. febr. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!