Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdhetnék?

Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves vagyok, és fiú.

Még április elején csináltam egy hatalmas hülyeséget.

Azt írtam egy fiúnak Facebookon, hogy szeretem őt (nem pont így, körülírva).

Már majdnem 1 éve szenvendtem, hogy reménytelenül szeretem, hiszen ő egy heteró fiú, de egy nap megtörtem, és bevallottam neki.

Akkor még csak egy kis káosz volt.

Mivel évfolyamtársam volt, elkezdte híresztelni a sulinkban, hogy én b**i vagyok, és szerelmes levelet írtam neki.

Ki elhitte, ki nem..

Nyáron mentális beteggé váltam. Szorongás, depresszió, kezdődő skizofrénia.

Most ez a 3 hónap (szept,okt,nov) ez viszonylag "jól" telt, a fiú nem csinált semmit.

De most ő átment egy másik suliba, egy olyanba, ahova rengeteg falumbeli jár.

És ott kezdte el híresztelni, megmutogatta az annoi beszélgetésünket szinte mindenkinek.

A faluban ujjal mutogatnak rám, anyukámra, már még az utcára sem merek kimenni.

Anyáék azt várják el tőlem, hogy becsajozzak.

Mert azt tudják,hogy miket csináltam, de meg vannak róla győződve, hogy az nem szerelem volt, csak meghülyültem.

De én ériztem, az szerelem volt. Szerettem azt a fiút.

És nem tudom, hogy képes lennék-e egy lányt szeretni, még soha nem volt lány szerelmem.

És nem is állnak velem szóba úgy lányok, hogy akarjanak tőlem valamit, mert nem igazán vagyok helyes, és elég durván híre ment már annak,hogy én homokos vagyok.

Gondolkoztam már ál-barátnőn, de a lány barátaim nem mennek bele.

És még itt vannak a mentális gondjaim is, újra felerősödött minden, és nagyon kivagyok mostanában.

Mit tehetnék?



2013. nov. 30. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hogy kiérdemelted a környezetedben élő emberek ellenszenvét ! Tudtad magadról hogy langyi vagy, ennek ellenére bepróbálkoztál egy heterónál, normális vagy? (tudom hogy nem)

Ha tudod magadról hogy nem a nőkért vagy oda, akkor miért nem oylan helyen ismerkedsz ahol hozzád hasonlóak vannak?

2013. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1.válaszoló! az ilyenek miatt, mint te, olyan sok az öngyilkos tinédzser...állj le.

Kérdező: Sajnálom a helyzeted, én úgy látom, hogy az első dolog, ami kell neked, az a beszélgetés a szüleiddel. Mondd el nekik, hogy tényleg szeretted, de magad sem tudod, hogy melyik nemhez vonzódsz igazán, és hogy hagyjanak a barátnő témával egy ideig. Másrészről pedig, ha valakiről ilyesmi derül ki, az (pláne egy faluban) nagyon jó pletykatéma, és sajnos addig nem lesz vége, amíg másról nem hallanak valami még rosszabbat, sajna ezt túl kell élni. A srácnak viszont szerintem elmondhatnád, hogy mennyire kitolt veled, és hogy gondolkodjon el, mit csinált, és mennyire gyerekes, hogy azzal menőzik, ami másnak fáj. Ál barátnőnek semmi értelme, csak még nagyobb pletyka alapja lehetne. Ismerkedj, járj el, hogy mielőbb megtudd, mit is akarsz, onnantól könnyebb lesz (remélem).

Ja és még valami! Itt nagyon sok bunkó van, és szerintem elég sokan meg is találnak majd! Készülj fel rá! Kitartás!

2013. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!