Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves vagyok 158-160 cm ....

13 éves vagyok 158-160 cm . Kb felnőtt koromra hány cm leszek? Esetleg bele kezdhetnék majd a modellkedésbe?

Figyelt kérdés
Kb felnőtt koromra hány cm leszek? Esetleg bele kezdhetnék majd a modellkedésbe?

2013. nov. 25. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Számold ki, az egyetemes "felnőtt koromba hány éves leszek" megoldóképlettel:


Mostani magasságod szorozva pí fele osztva az ezerkettes zsiguli zárásszögével, az imént feltett hülye kérdésed gyökével mindennek vedd a móduszát, és kijön hogy modell leszel felnőtt korodba, és hogy lehetsz-e centiméter.

2013. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magasságot még becsülni sem lehet. Itt egy példa. A mi családunkban mindenki 150 és 165 cm között van. Unokatestvérem, az ő szülei is alacsonyak, de ő 196 cm. A modellkedéshez általában magas, ilyen 170+-os nőket keresnek.
2013. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én 13 eves koromban elértem a 167 cm-es magassagot, utana egy centit sem nőttem. Még bármi lehet belőled, de ha a családodban nem voltak nagyon magasak a szüleid vagy nagyszuleid, szerintem kicsi az esély rá. A lányok Ennyi idősen nagyjából elérik a végleges testmagassagukat.
2013. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Függ ez attól, hogy szüleid, nagyszüleid milyen magasak. 20 éves korig is nőhet valaki.

Én 152 cm vagyok már 3-4 éve :D

Amúgy vannak alacsony modellek is :) szóval még ha ennyi is maradsz, de a többi dolog megfelel, nem lehet gond. Csak nem kifutóra teremtettek, de annyi baj legyen :D

2013. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában a gyerek a szülei középmagasságától egy kicsit magasabb (középmagasság: a két magasságot összeadod, majd elosztod kettővel)

nálunk ez úgy jött össze, hogy szüleim egyforma magasak, és én 10 cm-rel vagyok tőlük magasabb. Vannak esetek, hogy többel lesz magasabb. Én 13 éves korom után még 15 cm-t nőttem, neked is van még rá esélyed, de max olyan 16 éves korodig fogsz nőni, mert lányok csak addig nőnek.

2013. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat:)
2013. nov. 27. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!