Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen alkalmakkor hord egy...

Milyen alkalmakkor hord egy férfi saját monogramjával ellátott arany pecsétgyűrűt manapság?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
en mindig max ha koszos melo van akk veszem le.
2013. dec. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
ha roma lagziba megy.
2013. dec. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A jegygyűrűje mellett állandóan, ha az eljegyzéskor kapta a pecsétgyűrűt. Magyarországon nem csak a nő kaphat kisérőgyűrűt, hanem a férfi is. Az én férjem is viselte a halálig, és nem vagyunk romák.
2013. dec. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én éjszaka levenném (próbáltam, és alvás közben egyszerűen nem bírom meg magamon, annak ellenére hogy anyukám pl. épp ellenkezőleg, ő benne is alszik az ékszereiben, a nyakláncot és a gyűrűt se veszi le soha), hogy nappal hordanám-e átlag napon, az attól függ: ha jegygyűrű akkor igen, hacsak nem koszos a meló amit épp csinálok.
2013. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Farsangi balban amikor maffiozonak oltozik.
2013. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én 25 éves születésnapomra kaptam. És nincs mellette jegygyűrűm.

El akartam adni de látom mennyire mély áron van az arany. Úgyhogy inkább megvárom míg feljebb megy az ára. Így a kérdés az lett milyen alkalommal előnyös ha rajtam van. Azért a villamoson nem szívesen hordanám...

2013. dec. 1. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy 20-25 volt egy olyan csávó aki verekedés elött vette fel mindig, hogy akit meg üt annak a fején ott legyen a monogramja
2021. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok. Most látom kimaradt...

"Vagy 20-25 volt egy olyan csávó" = Vagy 20-25 éve volt egy olyan csávó

2021. ápr. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!