Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz körökben mozgok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz körökben mozgok, vagy tényleg ennyivel több férfi van mint nő?

Figyelt kérdés

Szórakozohelyeken, de szimplán utcán is...:/

a minap pl délután sétáltam a főutcán (egy közepes városban lakom) és rengeteg férfit láttam....alig alig lányt, pl sulis korúakat is, és kb ha volt 2 csaj, akkor egy 10 fős fiubanda követte...

De szórakozohelyeken sem jobb a helyzet:

sokkal több a pasi mindig, és ha vna pár helyes lány, akkor mindjárt 20 na veszik őket körbe...:/


nemértem miért van ez...ennyire felborult a nemek egyensúlya? vagy csak mindne lány otthon ül??? :(



2013. jan. 3. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is egy közepes városban lakom, ami hétköznaponként tele van tinisuncikkal. Hétvégén mondjuk megnő az átlagéletkor, de a nemek eloszlása akkor is hasonló.
2013. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
A konyhában vannak. :))
2013. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

alighanem akkor tényleg a hellyel van a baj?

egyik discos élményem kiábrándító volt. bementünk és kb 30 pasi pultot támaszt, és 2 lány volt össz visz, és sokkal az éjszaka további részében sem változott az arány..:/

azthallottam hogy pl pesten a nők vnanak többségben egy szórakozohelyen. ez valóban így van?

2013. jan. 3. 21:02
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

hát papíron több nő van kis országunkban,mint férfi :)

de szerintem a lányok meg úgy érzik,hogy nőből van több.

Járj olyan helyekre,ahol több a nő: bevásárlóközpontokban pl nem sok pasi szokott mászkálni, meg olyan konditermekbe, ahol sok ilyen "csajos" óra van, és ott nézelődj.

2013. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak Pesten, itt vidéken is. Nem vagyok egy nagy bulis, de ha este megyek éppen valahova, temérdek puccba vágott csajt látok tipegni a tizenes magassarkúkban. Lehet, hogy a férfiak/fiúk kocsival mennek, de attól még ez van.
2013. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a 20-30 közöttieknék több a fiú, mint a lány.Azt hiszem: 106/100.
2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jav: A és közöttieknél.
2013. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Magyarországon ezer férfira 1.105 nő jut, minthogy a népesség 52 százaléka nő"

[link]

Keress más helyeket.

2013. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó, de én azt olvastam szintén neten, hogy ez ugyan igaz, de a 0-40 (kb) éves korig a férfiak vannak többségben, és ezen életkor után van nő többség, merthogy a nők tovább élnek.
2013. jan. 4. 11:22
 10/17 anonim ***** válasza:
#8: Ez a teljes népességre vonatkozik, nem a "célkorosztályra".
2013. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!