Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne egy, , idézet'' lefordít...

Lenne egy, , idézet'' lefordítanátok nekem helyesen angolra?

Figyelt kérdés
Az öszinteséggel azt kockáztatod, hogy elveszítesz valakit, mert nem biztos, hogy tetszeni fog neki, amit mondasz. De én ezentúl is kifogom mondani, amit érzek s gondolok, mert ez a helyes, nem attól szeretnék szerethető lenni, hogy azt mondom, amit a másik hallani akar, hiszen az álarc előbb vagy utóbb mindig mindenkiről lehull és kiderül, hogy csak szerepet játszott, hogy elérje amit vagy akit akart..

2013. dec. 4. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

With being honest you risk that you may lose somebody, because it isn't sure they will like what you say. But I am going to tell what I think and feel more, because it is the right way. I don't want to be loveable by saying the things others want to hear. Everybody loses their mask one time, and it will be realized that they only acted to aim what or who they wanted.


A legutolsó mondat picit más, de igazából azt jelenti, amit akarsz.

2013. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Saját gondolataid, vagy honnan van?
2013. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KKöszönöm! Saját gondolat is de nem én irtam
2013. dec. 6. 07:24
 4/7 anonim válasza:

With honesty you risk that you lose somebody, as it's not certain whether they will like what you've said. But I'll keep saying what I feel and think, because that' the right thing to do/ right way to act, it's not by saying what ohers want to hear how I want to make myself clear, as sooner or later the mask will fall off everyone, and it turns out that they just pretended in order to achieve what or whom they wanted.


Első sem lett rossz alapvetően, de azért volt benne pár hiba.

2013. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy időt szántatok rám
2013. dec. 6. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kijöttem a gyakorlatból, lehet, hogy a második angolosabb.
2013. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legalább megpróbáltál segíteni:) Amúgy csak annyi, hogy ha valami biztos, akkor az certain, nem sure. Ha valaki biztos vmiben, az sure. Meg van még a 'sure thing', de az más tészta.
2013. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!