Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy cigányba...

Mit tegyek ha egy cigányba vagyok szerelmes akaratom kívöl és nem akarom?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen szappanoperába illő témákat.


Nézd: döntsd el egyszer és mindenkorra, hogy számodra mi a fontosabb, a szerelmed vagy a hírnévi kérdés, amelyet ehhez a lehetséges kapcsolathoz társítasz.


Egyik barátnőm is már évek óta vacillál, hogy járjon-e egy roma csávóval vagy sem, de azóta is csak mind tépelődik ezen és már elviselhetetlen az örökös tétovázása ( mondjuk valószínűleg már saját magát is alig tudja így elviselni ).

2013. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igazából az is ittt van hogy közbe mást szeretek
2013. dec. 6. 16:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor kettő emberbe vagy szerelmes? am kit érdekel ha cigány ha szerelmes vagy belé
2013. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Mindjárt kijön a jó kis vacsorám...
2013. dec. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ja amugy nem akarok senkinekse hogy rosszul legyen csak az a baj hogy utálom meg szeretem meg az egész osztályom utál

meg 4.ben elment az a fiú aki törödött velem

2013. dec. 7. 07:31
 6/16 anonim ***** válasza:

Én meg egy cigánylányba vagyok szerelmes, és már lassan 1 éve járunk. Szeretem és becsülöm őt.

Neked meg azt javaslom, hogy döntsd el, hogy mit érzel, mert eléggé kuszára sikerült a mondandód.

A szerelem meg nem akaratlagos dolog. Bőrszíntől függetlenül ha szeretitek egymást, akkor ne érdekeljenek a külsőségek meg előítéletek. Ha viszont neked ez nagy probléma, akkor nem is vagy igazán szerelmes. Akkor inkább hagyd meg valaki olyannak, aki nem "a cigányt", hanem az embert látja benne.

2013. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem érted utálm de látni szeretném ott van ahol én vagyok de nem követ szerinted
2013. dec. 7. 09:17
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Vágd el a nyakát.
2013. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ezeket szeretni... ?
2013. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2013. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!