Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik öngyilko...

Azok az emberek, akik öngyilkosságot követnek el, azok általában gondosan megtervezik előre, vagy inkább hirtelen felindulásból teszik?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 20:57
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:
100%

szerintem efőrdul mindekettőből.. bár aki meg túl sokat tervezgeti, nem mindig szokta végre is hajtani.. szóval.. én a hirtelen felindulást gondolom inkább..

vagy úgy, hogy előszőr él tát olyan dolgot, amit nem tud feldolgozni és így tudja csak...

2013. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
még nem sokuk tudta ezt elmesélni :D
2013. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az öngyilkosságok nagy része nem sikerül. Ennek egyrészt az az oka, hogy az illető valójában nem akar meghalni, csak mintegy segélykiáltást küld a környezetének, másrészt meg nem mindig sikerül.

Édesanyám súlyos depressziós volt, és gyakran mondta, hogy meg fogja ölni magát. Egy reggel jókedvűen hagytam otthon, elutaztam három napra, de tervezgettük, hogy mi lesz, ha hazajövök, mit főzünk, stb. Aznap este összeveszett a munkatársaival, hazament és beszedett egy halom altatót. Az volt a szerencse, hogy hamarabb értem haza egy nappal, azonnal mentőt hívtam. Életben maradt, de rácsos ágyba kellett zárni, mikor felébredt, mert kiabált, velem is ordított, hogy miért tettem ezt vele, miért nem hagytam meghalni. Szörnyű volt.

A toxikológiáról átvitték a pszichiátriára, és ott sokáig kezelték. Leszázalékolták, és nagyjából rendbejött. Többször nem próbálkozott.

2013. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem előre tervezgetik, persze néha van olyan is, hogy hirtelen, de azért ott is agyalt már rajta előtte sokat

amúgy meg amikor odaérnek, hogy meg kell halni, akkor már nem akarnak, mert a természetes életösztön dolgozik bennük

ezért van sokszor, hogy ha felkötik magukat, akkor utána szét van karmolva az arcuk, mert amikor rászorul a kötél és fuldoklik, akkor már szedné le magáról, de késő

2013. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Hat nem tudom.. amikor az en edesapam ongyiljos lett azt gondoltam hogy csak egy pillanatnyi elmezavar (vonat ele allt) ... aztan amikor elmentem a lakasara a szukseges iratokert minden holmilya de volt dobozolva neki. 21 /L
2013. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

Édesapád megtaníthatott volna a helyesírás alapjaira mielőtt ezt teszi.

Ja és részvétem!

2013. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
3 as a munkatársai miatt vet be anyukád egy marék altatót ? Akkor az ö állapota elég súlyos. tudod ahol én dolgozok ott is egy szürkeegér a kisfönök aki kiadja a munkát szeret csipkelödni meg nagyképü egyik nap barátságos másikon felgma szóval kétszinü. Én biztos nemleszk miatta önygilkos.
2014. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!