Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyik munkát választanátok?

Ti melyik munkát választanátok?

Figyelt kérdés
Végzős diák vagyok, 2 terület vonz igazán. Az egyik bizonytalan, nehéz lenne vele elhelyezkedni, de szeretném csinálni. A másikat is szeretném, de csak másodlagos az életemben, viszont nem kapnék tőle frász, egyszerűen csak második, úgymond "b" terv, viszont ez nagyon tuti, ezzel biztos lenne munkám. Nem akarok éveket pazarolni, hogy egy kicsit ezt is elkezdem, meg azt is, úgy szeretnék továbbtanulni, hogy azt abban az irányban, amire jelentkeztem, be is fejezzem. Nekem ez a 2 dolog jöhet szóba, amit eddig kiszemeltem, már csak ezek között hezitálok, de nem merem a bizonytalant választani, mert hiába szeretem, felnőttként már inkább az lesz a fontos, viszont azt érzem a szívemben első helyen. A megérzéseim viszont azt súgják, hogy ez tényleg csak egy álom, és megbánnám, mert már most tudom, hogy bizonytalan az egész...
2013. dec. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen munkákról van szó?? mert abból amit leirtál , csak arra lehet válaszolni, hogy a biztost vagy a bizonytalant.

A válasz pedig 1értelmű : a biztosat! (főleg a mai világba)

2013. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A másodikat.

Aztán ha még mindig érdekel akkor megpróbálnám munka mellett az elsőt.

2013. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első variáció szerint nyelveket tanulnék. Ebből idővel az lenne, hogy tanítanék, de az egyszerűen kilátástalan. A másik pedig, hogy egészségügyi főiskolára megyek. Azután pedig kórházakban dolgozhatnék, ami manapság sokkal biztosabb, mint egy nyelvész, vagy tanári állás.
2013. dec. 8. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Jah csak nem fogsz kapni 100 ezernél többet.

Próbálj valami mást.

2013. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az alacsony fizetés garantált, de a másikkal kapcsolatban mindenki azzal tömi a fejem, hogy rosszul fogok járni... szóval nem tudom...
2013. dec. 8. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj szaknyelvi fordítónak: azokra kereslet van és pénzt is kapnak rendesen.
2013. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza, hogy írtam le a kérdést, se eleje se vége, de köszi a válaszokat. :D
2013. dec. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!