Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, nincs mellem....

13 éves vagyok, nincs mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A suliba mindenkinek nagy melle van, nekem meg semmi. Minding ki csufólnak, szerencsémre a maga ságomba is belekötnek.Mit tegyek?
2013. dec. 9. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány kg. vagy és milyen magas? Ne izgulj majd lesz, te biztosan kései érésü vagy. Nekem is ennyi idõs koromban éppen, hogy kezdett növögetni.
2013. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, nekem sincs, kicsi vagyok 150 cm és vékonyka... 13/L (nemsokára 14)
2013. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban még nekem sem volt nagy, később bepótoltam.
2013. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj.
2013. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy, nyugi, majd elkezdenek nőni hamarosan. Nálunk ennyi idős korban még másoknak sem volt nagyon csak picurka. Lehet, hogy a mai lányok korábban érnek :)

De ne aggódj, biztos hamarosan neked is nőni kezd.

És hiába van mellük, ha ilyen gyerekesek, hogy ezért csúfolnak!

2013. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Semmiképpen ne ess kétségbe, és vágj vissza a csúfolódóknak!

Nekem se volt mellem egészen 22 éves koromig. (Mégis imádott a férjem.) Az első szülés után lettek XL méretűek, addig még melltartót se hordtam, még a méretet se tudtam, mekkora kellene. Amúgy én is picike vagyok, 160 cm "magas". Kitartás és türelem, na meg fogadd el magadat ilyennek, hisz nem a külső a lényeg! :)

2013. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ne görcsölj ezen, biztos fog még nőni, fiatal vagy a tested még elég fiatal. A pici mellű lányokkal nincs amúgy semmi baj, nem mindenki szereti, a hatalmas melleket. Ha nagyon érdekel egy fiú véleménye küldj, egy képet priviben, elmondom a vélemyényem. 18/F
2013. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
176 cm 42 kg
2013. dec. 9. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudok rajta növeszteni. Ha érdekel akkor írj
2013. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!