Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 eves vagyok es 70/a s...

Reka:3 kérdése:

13 eves vagyok es 70/a s melltartot hordok, de az osztalyban van akinek meg nincs is melle de meg egy kicsi sem. Es nem tudom hogy ez normalis hogy 13 evesen ekkora mellem van (nem mint ha ez nagyon nagy lenne)?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 23:10
 1/6 anonim válasza:
Igen. Nekem pl 75/C-s.
2013. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a felmenő rokonaidat, anyukád ha hasonló a testalkatod.

Az, hogy 13 évesen mekkora, nem számít, mindenki más ütemben érik... Ugyanúgy, hogy az egyik gyerek már 9 hónaposan feláll a járókában, a másik még 1 évesen sem.


Emiatt nem kell emésztened magad.

2013. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálunk inkáb az a gáz,ha nincs.az egyik o.társam szivacsos melltartót hord,hogy úgy tűnjön mintha melle lenne.és mindezt,azért,mert a fiúk tavaj folyton gúnyolták amiért lapos volt a melle.van az osztályunkba egy csaj,akinek kb.olyan egy jókora két nagy alma nagyságú melle van és az össze fiú oda van érte.Hogy miért?mert sokkal éretteb,mint a többi lány.a b.-ben is van egy csaj..azért is odavannak a fiúk és milyen furcsa,hogy neki is kb akkor melle van és olyan érett,mint a mi osztályunkba.

szerintem normális.

én a helyedbe örömömbe ugrándoznék.

nekem kb. akkora mellem van,hogy még cicifikszet hordok,a fenekem meg akkora,mint vizilóé.

2013. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszii mindenkinek....:))
2013. nov. 9. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hogy miért?mert sokkal éretteb,mint a többi lány"


A mellméret nem az érettség jele.

2013. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
54%
Nekem 11 evesen 70 c kell
2015. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!