Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jön be a fiúknak a...

Miért jön be a fiúknak a lányok feneke? :D

Figyelt kérdés
Sokszor felmerült bennem... miért jön be a fiúknak a lányok segge... mert a mellet... még úgy ahogy megértem de a seggük?! :D
2013. dec. 10. 20:11
 1/7 anonim válasza:
50%

[link]

ha neked nem jön be, akkor kezdj el azon gondolkodni hogy nem vagy-e homoszexuális :D

2013. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
őő... lány vagyok... szóval nem jön be :DD
2013. dec. 10. 20:29
 3/7 anonim válasza:
76%
azért, mert a csípő és fenék tájék, ha "megfelelően" formás, azt jelzi (nem tudatosan) a fiúknak, hogy a lány termékeny és erős, alkalmas a gyerekvállalásra. ez egyáltalán nem lealacsonyítás, de hát nem kis közünk van az állatvilághoz....:)
2013. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert mi fiúk szeretjük a seggeket mert... mert... így születtünk na, de így jó nekünk
2013. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a terület, amit nem láthatunk minden nap, az "kuriózum", tehát állandó jelleggel kiemelt prioritást élvez.


Ha minden nő a strandon melltartó nélkül járkálna, és azt szoktuk volna meg, hogy látjuk mindenkiét, akkor az lenne a normális, ha csak a lógó mellű nők vennének melltartót, és nem lenne akkora szám, hogy minden nőnek szép cicije van...


A fenék nem látható, jó esetben a strandon sem tangában van minden szép fenekű nő, ezért ritkaság.

Ez nem állati ösztön, ez marketing. Amit nem ismerünk, arra kíváncsiak vagyunk, főleg, ha a szexuális vonzódás is alátámasztja a dolgokat. (a finom fenék ív alatt lévő nőies dolgok)...


Ezen túl, most jön a "hab a tortán", ha egy férfi átlagon felüli módon jól néz ki (izmos, arányos testű, vagy ilyenek), azt is megnézem előszeretettel, mert nem mindennapi látvány. Nem áll fel rá, nem folyik a nyálam, de ami ritka, az érdekel. És szerintem ami szép, az nem nemiségtől függ, hanem ritkaságtól. :)


szerintem!

2013. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. dec. 11. 14:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor még egy kérdés... :D és az miért jó ha megcsapják vagy éppen belemarkolnak? :D
2013. dec. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!