Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A laza, nyitott fiúknak a...

A laza, nyitott fiúknak a laza, nyitott lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Tuuudom, h hülye kérdés, csak felmérés szinten. Meg nyilván azért, mert én nem vagyok túlzottan laza és nyitott, a kiszemelt pedig igen. :D

2013. nov. 27. 08:49
1 2
 1/11 moonlightsentinel ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy jobban tetszenek nekik a hasonló lányok, csak egyszerűen egy laza, nyitott lányt hamarabb vesznek észre, mint egy csendest.
2013. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom, határozottan!


A környezetemben, ahová járok van több fiatal lány is és van köztük pár, aki tetszik.

Egy lazább, nyitott lányhoz odamenni is NAGYSÁGRENDEKKEL könnyebb, meg persze beszélgetni is vele. Míg ismerek olyat, akivel még soha 2 szót nem váltottunk, mert folyton csendesen ül és... kb ha 1x láttam mosolyogni.


Szóval kérdező, hidd el: RENGETEGET SZÁMÍT! És van egy olyan érzésem, hogy csak nem igazán akarsz oldódni a közegben, ahová tartozol.


22/F

2013. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazatok lehet :) Hát igazából nem vagyok nagyon zárkózott, de sajnos elég félénken viszonyulok az ismerkedéshez. Aki nem tetszik, azzal viszont elcsevegek könnyebben, csak ebből jön az, hogy annak tetszem, aki nekem nem tetszik.:D És aki tetszik, az meg nem mer felém nyitni, mert arra én nagyon szűkszavúan, látszólag ridegen reagálok.
2013. nov. 27. 09:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Vedd akkor sokkal lazábbra vele!


És ösztönzésként had írjam le a saját példámat:

Még nyáron volt egy lány, aki ugyan oda jár ahová én... beszélgettünk egyszer-egyszer, telesen triviális apróságokról... és egyszer elejtettem neki egy apró bókot. (~jól állnak neked az efféle ruhák, vagy ilyesmi...)

Azóta kb egyszer sem szólt hozzám és kerül. Nem értem az okát, de nagyon rideg. :|


Na ez egy tipikus példája annak, hogyan NE kezeld a helyzetet. Ha egy srác nem jön be, mondd meg neki egyenest, hogy értse. Ha meg bejön... akkor szintén ne kerüld, hanem épp ellenkezőleg! Lehetsz kezdeményező is! De legalábbis éreztesd vele, hogy szabad a pálya! ;)

2013. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) éreztetem én vele, mert mosolygok meg minden. De nem tudok lazábban cseverészni vele, mert alig ismerem és félek, hogy elszúrom és oda az első benyomás, meg a kisugárzás stb.. Úgy tűnt tetszem neki, de ő meg eléggé laza velem, egyáltalán nem jön zavarba vagy vmi, szóval lehet, hogy nem.:(
2013. nov. 27. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen... minden nőnél el lehet érni, hogy megnyíljon. :)
2013. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak azt is el kell érnie egy nőnek, hogy AKARJÁK megismerni. És ahhoz nyitottság kell, mert a zárkózottság unalmasnak tűnik.

köszi még egyszer a válaszokat! :)

2013. nov. 27. 19:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak azoknak akik túl gyorsan akarnak megdönteni... :) Bár én kifejezetten szeretem a kihívásokat.
2013. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy. akkor van remény! ;)
2013. nov. 27. 22:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam aranyos... :D De azért jó dolog kinyittatni egy zárkózottabb nő száját és megtudni, hogy milyen fantáziái is vannak valójában... :)))
2013. nov. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!