Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen emberek olvashatják a...

Milyen emberek olvashatják a híres fikablogot, a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságok jellemezhetik őket?
2013. dec. 12. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk teljesen átlagos emberek? Legtöbbször mondjuk a 15-25 közötti korosztálytól hallani az oldalról, nyilván ők látogatják legtöbbben, de 99% teljesen normális ember.
2013. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Például te.
2013. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40 felé vagyok már, de néha megnézem az oldalt...
2013. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már csak megszokásból nézem. Néha-néha akad egy jó bejegyzés, de inkább trollfészre váltottam.
2013. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
31%
Mindenféle korosztály. 32 éves férfival randiztam és csak arról az undormány oldalról tudott beszélni. Elég kiábrándító volt. Én egyszer láttam, az első oldal után meg is volt a véleményem róla, és azokról akik nézik nap mint nap.
2013. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5# neked bizony a jo kur!/a anyudat, azert mert 1 ember alapjan altalanosithatsz.

Melo kozben, unalom uzesbol, sok olyan nezi akire nem is gondolnal, 1 fiatal csaj ismim puruttya extremet nezett mig volt, meglepodtem :D

De teccett.

Sztem barmilyen ember nezi, es sok olyan aki a legjobban tagadja :)

Amugy esik a szinvonal...

Puruttyaval miett?

2013. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 6-os jól bemutatta milyen ember nézni :) Egyetemet végzett 40/F vagyok. Egyszer megnéztem, amikor már sokszor olvastam róla, gondoltam valami primitív, aljas oldalak ezek. De nem, egyszerűen unalmasok.
2013. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen néztem, nevettem rajta, de érzelmileg változtam.

Most már inkább szomorúnak tartom a hülyeséget, mintsem röhögjek rajta, főleg hogy gyakran lelki okai is vannak, hogy valaki idióta dolgokat csinál.


18/L

2013. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!