Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Nasz Daniról?

Mi a véleményetek Nasz Daniról?

Figyelt kérdés
www.ask.fm/danko0411 én nagyon bírom őt :)

2013. nov. 29. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én askon találtam rá először.. Hát gondoltam hogy szimpatikus meg minden. Megkerestem youtuben. Az első videónál már fájt a hasam a röhögéstől xD és mára már nagyon sok videóját megnéztem, és sok napomat felvidíotta :) persze még tanácsokat is adott és vannak tényleg nagyon igaz videói és látszik belőle hogy óriási szíve van! Nagyon szeretem. <3
2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kini :)) ***** válasza:

Én azt hittem magamról, hogy utálom a világ összes ask celebét, de rájöttem, hogy nem. Nasz Dani nagyon jófej szerintem :)Főként a humoráért bírom :D

15/L

2014. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Rettenetesen szeretem, tisztelem, és felnézek rá.

Nagyon aranyos, bölcs, vicces, kedves, jó fej, tisztelettudó, megbízható ember, és még sorolhatnám.

Már akkor követtem, amikor még csak pár ezer lájkja volt. És nem lett beképzelt, ugyanolyan maradt. Az igazat megvallva nagyon sokszor segített át a nehéz időkben, úgy, hogy azt sem tudja ki vagyok.

Nem tudok róla egy csepp rosszat sem mondani.

2014. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!