Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet adni egy árva 16...

Mit lehet adni egy árva 16 éves fiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Van ez a cipősdoboz akció, ami arról szól, hogy egy osztály összegyűjt egy doboznyi ajándékot és azt megkapja egy árva karácsonyra.

Szerintetek mit lehet adni egy 16 éves fiúnak? Ugye játékot már nem.

Ofő mondta, hogy pl: dezodor, könyv, borotva :)

Szerintetek még mit lehetne adni?


Amúgy ez a cipősdobozos dolog nagyon kedves nem? Gondolni azokra is akik nem tölthetik szeretteikkel a karácsonyt. Elég szomorú, egyben mégis vidám.


15/F



2013. dec. 12. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is végtelenül aranyos dolog. :)

Valami filmet netán,képregényt,ha szereti őket,vagy rajz eszközöket,én pl. imádok rajzolni,tuti nagyon örölnék Neki. :) PL. tűfilc,gyurmaradír,stb.

De persze nagyban függ az illető személyiségétől. :)

2013. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semmit nem tudunk a személyiségéről. Teljesen ismeretlen srác :)
2013. dec. 12. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy egy kis pénzt dugnék valami teljesen hétköznapi ajándékba. Tudom, hogy csalás, de ő biztosan nagyon örül majd neki.
2013. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, akkor nem lehet pénzt adni, mert "átnézik" a csomagokat. Ja és kaját se lehet :) Pedig az egyik osztálytársam nagy okosan felajánlott egy rúd kolbászt :)
2013. dec. 12. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretetteli vers.
2013. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Családot.
2013. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!