Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinik! Ti kinek/kiknek vesztek...

Tinik! Ti kinek/kiknek vesztek ajándékot karácsonyra?

Figyelt kérdés

Leginkább 14-17 évesek válaszára lennék kíváncsi, akik nem dolgoznak, csak zsebpénzből, és bármilyen alkalomra kapott pénzből vásárolnak.


Kiknek vesztek ajándékot? Mekkora értékhatárok között? Esetleg van, akinek készítetek valamit? Milyen kb. az anyagi helyzetetek (pl. gazdagok vagytok, nagyon szegények, átlagosak, és xy-forintnyi zsebpénzed van jelenleg)? Hány éves vagy, fiú/lány vagy?


2013. dec. 1. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig csináltam, most is így lesz. Amit szeretnének azt úgysem tudnám megvenni (nagyobb könyvek, internetről rendelhető kiegészítők, telefon, MP3, autó..), és szerintem nem is kéne. Ha tudok venni valamit az általában édesség. Rajzolni szoktam, kollázst készíteni, festeni, írok hozzá egy keveset és kész. Szüleim is jobban örülnek neki ha csinálok valamit. Én is jobban szeretem ha valaki csinál nekem valamit, sokkal emlékezetesebb és csodálattal tölt el hogy miattam dolgozott rajta. :)

Otthon a középgazdag kategóriába tartoztunk, itt kint pedig az átlag alattiba. Nincs zsebpénzem. 16/L

2013. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy kiknek: szüleimnek, testvéreimnek, közeli barátoknak. Nagyszülőknek és távolabbi rokonoknak együtt szoktunk képeslapot írni.
2013. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!