Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akar manapság mindenki...

Miért akar manapság mindenki modell lenni? Miért szeretne sok fiatal hírnevet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
0 munka, sok pénz, van még kérdés?
2013. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mert ma mindenki a qvaságból,és mások átveréséből-rászedéséből akar meggazdagodni... és ez undorító!
2013. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Magyarul nem szeretnének megdolgozni a pénzért úgy igazából :D értem. Érdekes, hogy nincs bennük annyi ambíció, hogy valami olyan munkát végezzenek, amire büszke is lehet. Például orvos (most a fizetést nem nézve) életeket ment meg, ami tiszteletre méltó, vagy jobb ha azzal dicsekedhet, hogy milyen szépen vonaglik a kifutón?!
2013. dec. 13. 15:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a mai fiatalok el nem tudják azt képzelni,milyen kézzel fogható szakmát kitanulni,fejlődni benne,örömmel végezni azt.Ennyi erővel az utca sarkára is kiállhatnak bátran,mert jövedelmezőbb? Sokan azt hiszik,hogy a munka büdös..és akkor már persze,ezt az utat választják...vagyis csak akarják,mert modell nem mindenkiből lehet,hozzáteszem a tv,média tele van ilyen szerencsétlenekkel...
2013. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Észhez kéne őket téríteni...
2013. dec. 13. 15:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Jajj ne jöjjünk már a mai fiatalok dumával.


Régen is mindenkinek megvoltak az álmai hogy majd ő versenyző, énekes, színésznő lesz. Mindenki álmodozik a sikerről, gazdagságról. És valahol természetes hogy mindenki azt szeretné ha minimális erőbefektetéssel rengeteg pénzt keresne.


Meg ezek mellett az álmodozók mellett ugyanúgy ott vannak akik rendes szakmával, tanulással akarnak célirányosan előre jutni.

2013. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az álmodozók mellett természetesen vannak sokan akik normális munkát szeretnének végezni. De, azt se nézhetjük levegőnek, hogy mondjuk a színész/színésznők a munkaidő után még tanulják a másnapi szöveget is ami nem kevés, és filmek/sorozatok igenis kellenek az embereknek, versenyzők pl autóversenyző se akárkiből lehet, több éves gyakorlat kell, illetve szerintem bátorság is, minden jogosítvánnyal rendelkező személy se lehet autóversenyző, na és az éneklés, kevés embernek van gyönyörű eladható hangja amit szintúgy évekig fejleszteni sem árt, még az ember pályafutása alatt is szokás tanárhoz járni. Illetve még a zenéhez hozzáfűzném, hogy az is kell az embereknek, még a 80 éves szomszéd Juci néni is hallgat zenét. (Juci néni csak egy példa volt). Természetesen ez se minden fiatalnak szól, hogy ne legyenek modellek, ha ahhoz van kedvük. DE mivel nő vagyok, itt gyakorikérdéseken megszoktam nézni a szépség divat kategóriát, és ott van oldalanként 1-2 olyan aki leírja a paramétereit és megkérdezi, hogy lehet-e modell, és csak itt ezen az oldalon, bizonyára ez csak a töredéke azoknak akik a modellkedés mellett lennének illetve "tervezik", hogy azok lesznek. Elnézést, ha valakit megbántottam.
2013. dec. 14. 01:47
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

"Én jobban tudom válasza:


Jajj ne jöjjünk már a mai fiatalok dumával."


De jövök a mai fiatalok dumájával,mivel nagyon jól tudom mint,s hogyan gondolkodnak én 27vagyok,és soha nem álmodoztam pénzről,gazdagságról,főleg hossztess qvákat nem nézem semmibe,a lehető leggyávább dolog mindig a könnyű "utat" választani,hogy pénzhez jusson az ember..ez a mai társadalomra oly jellemző...csupán annyi a probléma,hogy senki sem akar megdolgozni tisztességes munkából,amit elszeretne érni..hanem a millió meg egy alja,amiért 10-15éve még a falhoz állítottak volna,de inkább nem írom le bővebben a véleményemet mert még kitiltanak.... :-]

2013. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát amíg van kereslet rájuk addig ez marad is így vagy rosszabb lesz. De én mondjuk az egyetemista lányokat megértem, hisz a tandíj miatt mennek el és nem csak hoszteskedni sajnos...hisz a szülők fizetni azt nem tudják, ha rendes munkára mennének el akkor meg a tanulásra nem maradna idő, ezért kell a gyorsan jött pénz.
2013. dec. 14. 10:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Mennyi becsületes, tiszteletreméltó ember. A maifiatalok dumától herótom van már, ha régen mindenki olyan nagyszerű fiatal lett volna, akkor nem teremtettek volna egy olyan világot, amiben a a mai fiatalok ilyenek.

Egy ismerősöm modell, mindenfelé utazik, emellett az orvosin tanul. A modellszakma különben se annyiból áll, amit te látsz belőle, és ami munka, az munka, tehát nem nézzük le... Nem tudom, ki az a frusztrált ember, aki egy lapon említi a prostitúcióval. Jézusom :D

2013. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!