Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért akar hirtelen minden 2....

Miért akar hirtelen minden 2. lány modell lenni? Tele van ilyen kérdésekkel a gyakori.

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretnek dolgozni, viszont szeretik a ruhákat és a sminket.
2013. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi lennék. Ráadásul 90%-uk hétköznapi lány, semmi extra külsővel. És észrevetted, hogy a modelles kérdésekkel arányosan nő a Palvin Barbit ócsároló kiírások? Szegény nőt sajnálom, pedig neki tényleg rendben van mindene, és jó modell alapanyag. Remélem nem ezek a lányok sározzák őt, akik kirakják magukat ide...
2013. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Aurora117 ***** válasza:
100%
Ne legyetek ennyire szkeptikusak. Sokak számára kitörési lehetőséget jelent, hisz mindannyian tudjuk, milyen kilátástalan helyzetbe vannak a fiatalok. Jól fizető munkáról van szó, amit nem kell lebecsülni.
2013. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az is belejátszik, hogy frusztráltak, mert ők is szeretnének így kinézni, de valami miatt nem megy. Azt hiszik, hogy ha nem tökéletesek, akkor már senkinek nem fognak kelleni, és hogy minden kis gizdának modell barátnő kell. Ez még lehet, hogy így is van, csak hát egy Palvin Barbi féle nő nem fog a kis gizdákkal szóba állni, ha a kis gizda egy jellemhibás ember. Ehhez írnék egy kis anekdotát:

Az egyik exem élt-halt Dundikáért. Mindig ő volt a téma, hogy ilyen szép, meg olyan szép, így d*gná, meg úgy d*gná, amit azért nem mondunk egy barátnő előtt, na! Egyszer megelégeltem a rinyát, és a következőket mondtam neki: Az egy dolog, hogy te megd*gnád, de azt tudnod kell, hogy

1.amilyen fejed van, még csak rád se nézne (tényleg ronda volt a srác!)

2.azt hiszed, hogy én rólad álmodozom? Igen? Mert akkor nagyon tévedsz, apukám! És elmondtam, hogy én melyik sztárral d*gnék, ha tehetném.

Úgy bedurcizott, hogy a sértődött arckifejezésén röhögtem vagy 3 napig.

Anekdota vége

Szóval lényegében mindenki jobbat akar, mint amilyet megkaphatna, és ezek a lányok akarnak a jobbak lenni.

2013. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
teljesen egyetértek az előttem szólókkal, szerintem Palvin Barbi szép, és a sok ember aki őt kritizálja csak szeretne olyan lenni mint ő. engem is vonz a modellkedés, de végülis kit nem? szépség, hínév, ruhák, sminkek, pénz, alig valami munkával...
2013. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az alig valami munkát megcáfolnám. Nem kis meló van benne, ráadásul folyton távol vagy az otthonodtól. Nem olyan könnyű ám, mint sok ember gondolja.
2013. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!