Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szerettethetnem meg...

Hogy szerettethetnem meg magam veluk?

Figyelt kérdés

Van egy kutyas tarsasag a kozrlben, nekem pedig nem tul reg lett egy kutyam es elkezdtem kozejuk jarni. Igazabol nem hivtak (nem is tudtak, hogy van kutyam) , hanem akit ismertem onnan megkerdeztem, hogy mehetek-e?! Aztmondta, hogy nagyon szivesen latnak. Elso setan meg mindenki nagyon kedves volt velem, de az a gond, hogy a kutyam nem tudja, hogy kell viselkedni mas kutyak kozott. Ha nincs mas kutya, mint egy kisangyal olyan...de ha masik kutyat lat beporog. Nem bantja oket csak jatszik...de ugral rajuk meg ilyenek. Ezert is orultem ennek a tarsasagnak, mert itt a kutyak lerendezik es megtanitjak neki, hogy hogy viselkedjen. Neki boven eleg az ha odakap a masik kutya. Meg enis nevelem es ha eldurvulna a jatek akkor kiveszem a csapatbol. Amugy mindden setanal latszik rajta a fejlodes.. De ugy erzem, hogy nem igazan kedvelnek ott. Mondjak, hogy okis ugyan igy kezdtek ss semmi gond, de en akkor is erzem, hogy ez nem tetszik nekik. Viszont egy ilyen tarsasag nelkul a kutyam sose fogja megtanulni, hogy hogy is kell ott viselkedni. Szoval a kerdes.. Mit tegyek, hogy megkedveljenek? 16L

a csoport tagjai vegyes korosztalyuak


2013. dec. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a többi kutya feladata az, hogy megneveljék a kutyádat, az a te feladatot, neked kell megtanítanod, hogy mit szabad és mit nem szabad
2013. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kérhetsz tőlük tanácsot meg ilyenek. De te neveld a kutyád ne a többi kutya. Valószínű azért nem tetszik nekik mert kutyamániásak és ha látják, hogy valaki nem bánik elég jól a kutyájával akkor furán néznek rá. DE ne aggódj. Neveld a kutyusod és meglátod ha a kutyád is fegyelmezettebb lesz akkor majd meglátod hogy ők is másként néznek rád.
2013. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De pont az, hogy en egyedul azt nem tudom neki megtanitani, hogy hogy viselkedjen tarsasagba. Mert a behivast meg az alap dolgok mentek egyedul, de ez igy nemm.

.

Amugy pont ott tanacsoltak nekem, hogy hagyjam a kutyamnak, es majd a tobbiek megunjak es helyrerakjak

2013. dec. 14. 15:38
 4/4 anonim válasza:
Akkor fogalmam sincs hogy miért érzed azt hogy furák veled. Lehet hogy csak rosszul látod. Vagy lehet valami oka ami nem a kutyához kapcsolódik?
2013. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!