Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Könyv az anorexiáról. Mekkora...

Könyv az anorexiáról. Mekkora érdekeltsége lenne?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat alapján írnám, komolyabb ifjúsági regényként.

Benne lenne elég sok minden,az érzésektől kezdve a pszichiátrián átélt dolgokig.

Vajon mennyien érdeklődnének iránta?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2013. dec. 15. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy sokan átrágnák magukat rajta.
2013. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég érdekes lenne, és talán tanulhatnának belőle azok is, akik most hasonló gondolatokkal élnek, mint te a betegség idején.:) Biztosan lennének érdeklődök, főleg, ha a könyv nem csak az anorexiát bemutató szálat tartalmazná, hanem egyéb cselekményt is (ahogy te is írtad, lehetne egy ifjúsági regény, epizódokkal megfűszerezve, amelyek még izgalmasabbá tennék, és az anorexia leírása mellett még jó regény is lehetne . :) Nekem tetszik, sok sikert. :)
2013. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki hasonló cipőben jár, biztos megvenné.

De döntsd el, hogy most olvasmányos regényt akarsz vagy valami pszichiáter által megtámogatott szakmai szöveget, beleszőve az élményeidet. Nekem fura a témaválasztás, nem lenne ez túl szomorkás könyv, ha az anorexia áll a középpontban?

2013. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem érdekelne, elolvasnám. Persze az is számít, hogy milyen szemszögből közelíted meg a betegséget. Ilyen szakmai oldalról, mondjuk egy pszichiátriai dolgozó szemszögéből. Vagy a beteg oldaláról, az ő érzéseiről. A kedvenc könyvem is amúgy erről szól: Jégviráglányok, meg van egy másik anorexiás lányról szóló könyv, amit még nem olvastam, de szeretném: A csodák tengere.
2013. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem minden oldalról nagyon érdekelne! Mostanság nagyon foglalkoztat ez a téma!
2013. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!