Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudsz segíteni? Megtudod...

Tudsz segíteni? Megtudod mondani ebből a dallamból, hogy melyik számban van? Már napok óta ezen töröm a fejem, de sehol nem találom!

Figyelt kérdés

Valahol hallottam ezt a számot, és nem találom sehol! Már youtubeon végig néztem az összes számot amit néztem, illetve az összes zenémet a gépen ami nem kevés jó pár 100 végig mentem, de egyik sem az!


Szerintem valahol a youtubeon hallottam, mikor hallgattam mixeket, és ott biztos benne volt.


Szerintem valamilyen David Guetta, Aviici, Nicky Romero, Afrojack, Hardwell, Steve Aoki, vagy ilyen stílusban lesz, mert ezeket hallgattam, és szerintem valamelyik előadó, vagy mixben volt és hallottam.

Szóval az alap dallama az ez volt, de alatta ment dob, és cintányér is ha minden jól rémlik! Éneklésre nem emlékszem, vagy ha van is benne nem az elejétől mey.



A HANGOT VEDD LE! MERT NAGYON ÉLES, ÉS A FÜLEDNEK NEM LESZ JÓ! :D

Nem tudtam mélyebben megcsinálni, telefonon a zongora progival csináltam! :)

Illetve nem tökéletes, mert nem vagyok zenész, és csak a dallamát tudtam 90%ban lejátszani!


Ha bármi ötleted van írd meg! :)


Szóval hangerőt le! :)

[link]



2013. dec. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
User no upload public sound
2013. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megtalaltam kérdés törölhető!
2013. dec. 18. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Fenét törölhető, kérlek, mondd meg,mi az!:):):)
2013. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!