Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Odajön a köcsög cigány, vagy...

Odajön a köcsög cigány, vagy néha csöves és elkezdi mondani, hogy neki milyen rossz és, hogy így meg úgy járt, de egyszer sem mondja, hogy pénz vagy bármi kéne neki. Képesek 10-15 percig is pofázni. Ez mire jó? Mi értelme?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Hátha megsajnálod őket, és adsz nekik pénzt.
2013. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Üsd le őket szó nélkül ha közelebb jön hozzád mint 1méter,szóval ha az arcodba mászik,kérdezés nélkül ütni kell,utána már jó messzire elmegy tőled ha legközelebb lát!
2013. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Vagy az ütés de megjelennek a pajtásai így szokott ez lenni, hogy ilyenkor kinőnek a földből mint a bolondgomba.
2013. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Az hogy első menetben próbál meghatni, a süketelésével eredményt elérni, legalább odáig eljutni, hogy kellemetlennek tartsd és adj neki valamit. Aztán az is lehet, hogy ismerkedni akar, be akar férkőzni a bizalmadba, majd ezt követően lenyúlni, amit tud. És ha meg többen vannak, akkor amíg az egyik dumál, a másik észrevétlenül elcsenhet valamit.


Ezzel az ismerkedő, bizalmaskodó bratyizással én is többször találkoztam. Bár engem nem lehet behülyíteni, mert egyből lerázom, ha van ilyen, de több embert ismerek, aki aztán egy idő után felvitte a lakására az ilyen szegény ismerkedőt, megetette-megitatta. Aztán elkezdett visszajárni az illető, segített is, amiben éppen kellett, majd egyszer csak kifosztotta a jótevőjét.

2013. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár nappal ezelőtt még azt mondtam volna hogy azért mert örülnek ha beszélhetnek valakivel, de most már inkább az előttem szólókkal értek egyet. :D
2013. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak az a fura, hogy nem odajön és elmondja, hogy jajj ez a bajom kérlek adj egy kis pénzt, hanem pofázik 10 perce, de még csak annyit se mond, hogy adj egy kis aprót.

Semmit, csak nyögi a baját gondját!

2013. dec. 2. 23:06
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
húú,de drága az időd...annyit se tehetsz meg másért, hogy 10 percig hallgasd? vagy hagyd ott a pi. csába! Mit kell itt köcsög cigányozni? Ettől te vagy a kemény gyerek? Ha nem tetszik, amit mond, lépj, és kész. Lehet, hogy kedvesnek néz, és csak kell valaki, akihez szólhat. Ilyen antiszociális majmot...
2013. dec. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én a tapasztalataim alapján továbbra is fenntartom, hogy az ilyen hátrányos helyzetű vadidegenekkel való ismerkedés nagyon kockázatos. Aki segíteni akar vagy tud a szegényeknek, az találhat erre módot e nélkül is.
2013. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok a magányos ember. Lehet az miatt. Én buszon jöttem haza, és egy csávó egész úton dumált nekem. Annyira untam mint az állat. Keresi a társaságot, mert nincs kivel beszélnie. Vagy pénzzel akar lehúzni. Bármelyik lehet. Te legalább ott tudod hagyni a francba. Buszon nem lehetett. Nem is válaszoltam már neki, de folytatta. De egyszer átküldtem haveromra, és neki dumált egész úton. Haverom már tiszta ideg volt.:D
2013. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De jó lett volna egy kigyúrt ellenőr.

Amúgy nem raboltak ki? 2 barátomat így zsebelték ki. Egy dumál, és ki tudja a franc, hogy hány meg kb. kipakolta ez egész táskáját.

2013. dec. 3. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!