Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16-17 éves fiúk! Mit szeretnét...

16-17 éves fiúk! Mit szeretnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, 15-16 éves lányokat. :))
2013. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első sem rossz :) De hogyha valamilyen konkrétabb dolog érdekel, akkor egy jobb videokártyát és/vagy egy kis teljesítményű fullcsöves gitárerősítőt, mondjuk VOX Nightraint. 17/f
2013. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most egy verseny biciklit szeretnék, de csak áprilisban kapom meg szülinapomra, mert karácsonyra mást kapok, ami nem tudom mi.
2013. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy 30-as nőt aki épen ráér lecumizni!

:)

Egyébként, egy horgászbotot vagy egy könyvet.

2013. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet általánosítani... Sok 16-17 éves vedel mint a kefekötő, csak bulizni jár, másik csoport inkább otthonülős és számítógépezős... Sok ilyen csoportot lehetne még felsorolni, szóval erre nem lehet konkrétan válaszolni. De így most hirtelen, talán sál vagy kesztyű az ideális ajándék , ha nem tudod pontosan, hogy mi az amit szeretne...
2013. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én - mint első válaszoló - megbeszéltem a barátnőmmel, hogy maradjunk ki ebből a vásárlási lázból, amit Karácsonyra kereszteltek és ne vegyünk egymásnak semmit. Persze, mi már 38/41 évesek vagyunk.
2013. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fényképezőgépet. :)
2013. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!