Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fiúk! Karácsonyra dugókulcs...

Fiúk! Karácsonyra dugókulcs készletet kell vennem, na de milyet?

Figyelt kérdés
Ezerfélét megnéztem, de nem tudok dönteni! Páromnak, itthonra és autószereléshez lenne használva. Nem akarok gagyit, elnyalósat, de nem is a méregdrágát. Kb. 20e Ft-ig mennék el összegben. Eddig a Genius-szal szemeztem, de nem tudom, hogy ez milyen lehet? 1/2" vagy 1/4"-osak legyenek ugye, ez a legelterjedtebb? Mire figyeljek még? Db-számban mi az ami mindenképp kell?
2013. dec. 4. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod, milyen dugókulcs-készlet kell a kocsidhoz, akkor inkább ne szerelj, legalábbis szerintem.
2013. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is biztosan nem fogok neki állni, bár nő létemre szeretek barkácsolni! :D
2013. dec. 4. 09:28
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, csak a közepébe olvastam bele. Mondj egy autótípust, és akkor tudok segíteni.
2013. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:) Egy 2004-es Xsara Picassonk van!
2013. dec. 4. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jó minőségű. A Proxxon jó nevű szerszámgyártó. Az ára húszezer forint, és a főbb cuccok (racsni, kardáncsukló, mélycsavarhoz hosszabbító) benne vannak.

2013. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem a kocsi márkája fogja eldönteni, hogy milyen készletet kell venni...

4-19mm-ig legyen a készlet, és ennyi.

2013. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hja, csak a modernebb, mondjuk 2010 utáni kocsikról a kerekeken kívül semmit nem tud majd rajta bütykölni a dugókulccsal, ahhoz meg nem biztos, hogy az az ideális.

Ezért kérdeztem, milyen verdához kellene.

2013. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És 1/2" vagy 1/4"-os legyen, vagy az a legjobb, ha mindkettő?
2013. dec. 4. 14:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én otthoni munkákhoz a 3/8"-os készletet használom a legtöbbet (ez a kettő között van), 20e Ft-ért egy ipari minőségű alapkészletet kapsz, ahhoz később beszerezhető bármilyen kiegészítő fej. Arra figyelj, hogy metrikus legyen és 6 szögű bitfejekkel legyen. Geniusnál vannak sokkal jobbak, csak ipari minőséget vegyél!
2013. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*Mármint hatszögű dugófejre gondoltam, nem bitfejre...
2013. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!