Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a hajléktalanokon?

Hogy segítsek a hajléktalanokon?

Figyelt kérdés

Elég sok olyan videót láttam már,amiben emberek tiszta ruhát és ételt osztottak az utcán fekvő hajléktalanoknak és nagyon meghatott,ezért én is elhatároztam,hogy szombaton elmegyek tenni egy próbát én is.Mondjuk egy kicsit félek,hogy elfognak küldeni,vagy kápét fognak helyette kérni,de hátha feldobom majd ezzel valakinek a napját..

A kérdés az,hogy mit vegyek nekik? Mi az ami viszonylag olcsó és laktat?

Előre is köszi a válaszokat.:)


2013. dec. 19. 16:43
 1/3 anonim válasza:
66%
Csak vigyázz nehogy megverjenek.
2013. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy! Megvannak az erre való szervezetek. Ha ők nem élnek vele, ez az ő bajuk. Segíts inkább a saját családodnak valamivel, azzal sokkal többre mész te is, és a családod is.
2013. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Hagyd a fenébe mert a többség úgy se a kajára meg ruhára van rászorulva, leginkább készpénz az amire mindig kaphatóak. Annyi pénzed meg gondolom nincsen hogy valakit elindíts az életben. Ott van a különféle szolgálat akik kapcsolatban vannak velük, azzal éljenek

Nekem sincsen több millió forintom hogy elindítsak 20-30 hajléktalant vissza rázódni az életbe.

21/F

2013. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!