Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vorosmarty teri karacsonyi...

Vorosmarty teri karacsonyi vasarban kiadjak a forralt bort 18 ev alatt? Kb 17 evesnek nezek ki.185cm,90kg

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki.Nekünk kiadták 16évesen :D
2013. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem nagyjából le se sz*rják hogy kinek adják oda, ha nem is az összes árus de pár biztos. próbálkozz. csak ne remegve menj oda, hogy "úristen kiadják-e" :DDD csak határozottan. :D
2013. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy hány évesnek nézel ki, hanem hogy mennyi vagy. Nem hiszem, hogy kiadják. Gondolj bele, lehet, hogy épp egy ellenőr kéri, az meg mekkora bukta. Nem éri meg nekik.
2013. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát mindenhol van aki fosik a rendőröktől meg aki kiadja, engem eddig csak 1-2 boltból küldtek el pedig volt közte kisbolt, nagyáruház, de az utcai árus is ugyanaz:D ezért kell próbálkozni
2013. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 intrepid ***** válasza:
100%
Abban a forralt borban tudod mennyi alkohol van? Az alkohol forráspontja 76 C fok, ezek meg rotyogtatják. Ihatod, nem fogsz berúgni tőle. Ha megfázol, igyál az én forralt boromból. Tapasztalod a külömbséget. Én nem engedem 50 fok fölé a hőmérsékletet, rakok bele chilit is, megissza, spuri az ágyba, takaró, leizzad, másnap le van pusztulva, következő nap visszakérdez, hogy ki beteg?
2013. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bumbi02 ***** válasza:

A hatályos 2010 évi XXI.törvénycikk szerint, azt a 18 év alatti személyt, aki minimum 180 centi, és minimum 80kg, kiszolgálhatják alkoholos termékkel, illetve dohányáruval.


Szerinted?

2013. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!