Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te érzed a karácsonyi hangulatot?

Te érzed a karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, pedig most nem érek rá ünnepelni, mert egy csomót kell tanulnom... :(


De azért örülök is neki, mert tavaly valahogy kimaradt.

2013. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, de nem vagyok odáig érte, már kezd herótom lenni tőle
2013. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, mert már megsütöttük a mézeskalácsok egy részét és a hétvégén megyünk a "nagy" karácsonyi bevásárlásra, úgyhogy már elkezdtünk készülődni.
2013. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán és már tavaly sem éreztem. Valahogy semmi kedvem most az egészhez. Vagyis imádom a karácsonyt, szerintem az egyik legjobb ünnep, csak már tavaly se volt valami jó. Nem szeretem már a rokonlátogatást sem, mert minden és mindenki megváltozott rossz irányba, megy a jópofizás, amikor tök car mindenki élete, meg kell felelni, tartani kell a szám, meg se szólalhatok, mert mindenkit idegesítek...ha legalább jönne az az egy unokatesóm, akivel régen jóban voltunk, akkor várnám. De amióta ő nincs, azóta csak egyedül ücsörgök a rokonok között, mert senkivel semmi közös témánk nincs és ha odamegyek, leráznak, úgyhogy egy szó: UNALMAS. Itthon is car, mert nem jövök ki a szüleimmel, különösen apámmal...ja és a szilvesztert se várom, mert nagy valószínű, akkor is egyedül leszek. Úgyhogy áááááááááááá....én már inkább a napos időt várom, a tavaszt, meg az óraátállítást.
2013. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon érzem, most lesz az első karácsonyom anyaként, egészen más minden, mint eddig.
2013. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Elindul újra a mese!

Fényt porzik gyémánt szekere!

Minden csillag egy kereke!

Ezeregy angyal száll vele!

Jön, emberek, jön, jön az égből

Isten szekerén a mese!


Karácsony készűl, emberek!

Szépek és tiszták legyetek!

Súroljátok föl lelketek,

csillogtassátok kedvetek,

legyetek ujra gyermekek

hogy emberek lehessetek!

2013. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én inkább szilveszterezni szeretnék.
2013. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érzem. Nem szeretem a karácsonyt.
2013. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gyermek kororm karacsonyaira vissza emlekezve boldogok voltunk es nagyon szegenyek
2013. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!