Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az őrületbe kerget ez az...

Az őrületbe kerget ez az állapot, vagy tudom is én hogy mi!?

Figyelt kérdés
Szóval az a baj, hogy amikor felkelek, vagy éppen elaludni készülök, akkor jön valami borzasztó, idegesítő "valami". Elkezd sípolni, zúgni a fejem ; nem tudok megmozdulni/megszólalni, és mindig félek, hogy nem múlik el hamar! Mostanába már nem érzékeltem (LEKOPOGOM bár nem vagyok babonás)
2013. dec. 26. 03:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg áll a cerka, szívem szerint szétnyalnám meg harapnám Lisa Ann talpát, sarkát, szopogatnám a lábujjait!!!
2013. dec. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl hirtelen kelsz fel az ágyból/fekszel le az ágyba és emiatt elszédülsz?
2013. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Köszi a választ bár összefüggés/ se IQ nem tükröződik benne :)

2. válaszoló: Nem nem lehet, mert ha lehunyom a szemem, akkor jön ez, és ahogy kezdem ezt érezni, egyből kinyitom, és akkor semmi! És már nagyon idegesítő

2013. dec. 26. 10:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Orvos?
2013. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alvás paralízisre emlékeztet,bár furcsa,hogy felkelésnél is van...Vérnyomásod milyen? mennyire vagy stresszes mostanában?
2013. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Stresszes vagyok nagyon is (bár szünetben most nem ,de nem is észleltem)
2013. dec. 26. 20:07
 7/12 A kérdező kommentje:
nem igazán felkelés, hanem amikor visszaalszom reggel!
2013. dec. 26. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez a vérnyomásod lesz szerintem, túl magas úgy gondolom. Menj el a háziorvosodhoz, ő tud pontos diagnózist felállítani, mi csak találgatunk :P
2013. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fej-fül zúgás,sípolás nappal nem szokott lenni amúgy,amikor ébren vagy?

A vérnyomásod ellenőriztesd attól függetlenül,hogy úgy látom ez alvásparalízis lesz.Nem kell tőle félni,nekem is szokott lenni,tudom félelmetes,de nem lesz semmi bajod tőle.A stresszt meg meg kellene tanulni kezelni,sportolj,ne gondolkodj hülyeségeken,sz..rd le a dolgokat.

2013. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát kiskoromban sokat sípolt a fülem, illetve ahhoz hasonlítottam, mintha egy gőzmozdony járkálna a fülembe!
2013. dec. 27. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!